• Obniżka

Star Wars: Legion - Rebel Veterans Unit Expansion

841333107765
Ocena 

Prawdziwi komandosi!

119,00 zł
107,00 zł Zniżka 12,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Z instynktem wyostrzonym w okopach, weterani Rebelii często otrzymują najtrudniejsze i najważniejsze zadania w wojnie przeciwko Imperium. Podczas niezliczonych beznadziejnych bitew na odludnych światach, które widzieli, weterani Rebelii zawsze mogą być pewni, że wykonają swoją pracę, utrzymają linię lub będą walczyć do samego końca.

W tym rozszerzeniu znajdziesz siedem unikalnych, niepomalowanych figurek weteranów rebelii, które możesz dodać do swojej kolekcji, w tym miniaturę średniego żołnierza blasterowego Mark II, który można rozmieścić jako oddział, oferując cenne wsparcie ogniowe dla wszystkich twoich jednostek. Miniaturom towarzyszą dwie karty jednostek, wybór kart ulepszeń, które pozwolą ci wyposażyć weteranów w nową broń i sprzęt, oraz wszystkie żetony, których potrzebujesz, aby dodać je do swoich armii Rebelii!

Zabierz swoje bitwy Star Wars: Legion na mroźne równiny Hoth dzięki siedmiu wyjątkowym, bardzo szczegółowym miniaturom zawartym w tym rozszerzeniu! Pięciu weteranów rebeliantów uzbrojonych w karabiny blasterowe A-280 jest gotowych, by Imperium drogo zapłaciło za każdą zdobytą ziemię, podczas gdy żołnierz CM-O/93 jest gotów powstrzymać jednostkę imperialną na swoich torach. Wzmocnij swoje siły dzięki miniaturce Mark II Medium Blaster Trooper i zapewnij swoim jednostkom cenne wsparcie ogniowe.

Szczegóły produktu
841333107765

Opis

Czas gry:
60+ minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
2
Wiek graczy:
14+
Język:
angielski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Star Wars: Legion - Rebel Veterans Unit Expansion

Star Wars: Legion - Rebel Veterans Unit Expansion

Prawdziwi komandosi!

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku