Filtruj według

Cena
39 69
Producenci
Filtruj
Dodatki do Munchkina
Dodatki do Munchkina

Dodatki do Munchkina

Munchkin to gra, która przekształca każdy stół w pole bitwy pełne humoru, zaskakujących zwrotów akcji i... kłótni! Tu będziecie pokonywać potwory i zdobywać skarby i śmiać się przy tym do rozpuku.

W Munchkinie nie ma miejsca na nudę – każda postać, od dzielnego Wojownika po przebiegłego Czarodzieja, wnosi własny, unikalny smaczek do gry. To świat, gdzie humor miesza się z fantastyką, a zasady są tak elastyczne, jak Twoja zdolność do negocjacji i sabotowania planów przeciwników.

Munchkin to też gra dla miłośników negatywnej interakcji. Tutaj nie ma miejsca na dyplomację – liczy się spryt, przebiegłość i dobra dawka zdrowego rywalizowania. Ubawią się przy niej wszyscy, którzy nie boją się konfrontacji i mają ochotę na lekko absurdalną przygodę. Masz wrażenie, że podczas gry nic nie trzyma się kupy? To znaczy, że czujesz klimat!

Jednak nawet najbardziej absurdalna przygoda może się znudzić, jeśli wyrusza się w nią z tym samym ekwipunkiem i pokonuje te same potwory - dlatego w pewnym momencie przychodzi czas na nowe przeżycia przy dodatkach!

Swoją kolekcję Munchkinów możesz poszerzyć o wiele samodzielnych edycji oraz dodatków wymagających podstawki. Jak to rozróżnić? Wszystko, co ma numerek w tytule, to dodatek do wersji podstawowej. Podstawki zaś to np. Munchkin Zombie, Munchkin z Karaibów, Munchkin Apokalipsa, Super Munchkin.  A zatem jeśli chcesz zagrać w Munchkin Apokalipsa 2: Inwazja Owcych - Edycja Jubileuszowa, potrzebujesz podstawki: Munchkin Apokalipsa: Edycja Jubileuszowa. 

Domyślamy się, że po kilku rozgrywkach w podstawową wersję Muchkina chcesz więcej dziwnych nakryć głowy i odjechanych potworów. A może masz chrapkę na więcej broni i dziwacznego humoru? Proszę bardzo! W Centrum Gier Pegaz znajdziesz dodatki m.in. do Munchkin Cthulhu, Munchkin Apokalipsa czy klasycznego Munchkina. Każdy z tych dodatków wnosi do gry nowe karty, postaci i elementy: dzięki temu każda rozgrywka jest niepowtarzalna. 

Zanim jednak wybierzesz się w kolejną Munchkinową przygodę, warto poznać kilka szczegółów.

Który dodatek do Munchkina wybrać na początek?

Dodatki do Munchkina mają podobne zasady, więc przy ich wybieraniu najlepiej kierować się po prostu własnymi zainteresowaniami. Wybierz podstawkę w swoim klimacie i dobierz do niej rozszerzenia. Lubisz świat Cthulhu? Rozbawią się potwory z plugawych dodatków. Bliżej Ci do tematów końca świata? Uzbrój się w Ketchup w sprayu i ruszaj do boju!

Gra została zaprojektowana tak, żebyś nie musiał(a) rozszerzać swojej kolekcji w określonej kolejności. Wiedz jednak, że karty z dodatku do określonego tematu będą nawiązywać do kart z poprzednich dodatków w tym temacie. Warto też pamiętać, żeby używać wszystkich kart z danego dodatku, a nie części z jednego i części z drugiego.

Dlaczego grać w Munchkina z dodatkami? Poznaj 3 powody

  1. Dodatki do Munchkina wprowadzają mnóstwo nowych kart, w tym potwory, skarby, klątwy i rasy, co sprawia, że każda rozgrywka jest niepowtarzalna. To szczególnie ważne dla tych, którzy już wiele razy zagrali w podstawkę i to w dodatku w podobnym gronie.
  2.  Munchkin znany jest ze swojego specyficznego humoru, a dodatki potęgują ten aspekt gry. Nowe karty często wprowadzają zabawne sytuacje i odniesienia, które sprawiają, że gra jest jeszcze bardziej humorystyczna i rozrywkowa.
  3. Dzięki dodatkom gracze mogą dostosować grę do swoich preferencji, wybierając te elementy, które najbardziej im odpowiadają. Jeżeli Zombie albo Apokalipsa to nie Twoje klimaty, zawsze możesz pójść w klasykę - ale zapewniamy, że Munchkin może zarazić Cię tym, co dotąd nie do końca Ci leżało ;)

Regularnie uzupełniamy nasze stany magazynowe Munchkinów. Przejrzyj listę dodatków do Munchkina aktualnie dostępnych w naszym sklepie internetowym lub przyjdź do Centrum Gier Pegaz w Bydgoszczy, żeby wybrać dodatek dla siebie. 

Śledź nas na Facebooku