Filtruj według

Od ilu graczy:
więcej... mniej
Do ilu graczy:
więcej... mniej
Wiek graczy:
więcej... mniej
Czas gry:
Cena
89 189
Producenci
Filtruj
Dodatki do Wsiąść do Pociągu
Dodatki do Wsiąść do Pociągu

Dodatki do Wsiąść do Pociągu

Skoro tu jesteś, to pewnie nie musimy wiele opowiadać Ci o kultowej grze Wsiąść do pociągu! Wydana przez Days of Wonder emocjonująca i świetna w swojej prostocie gra planszowa wciąż zjednuje sobie serca graczy na całym świecie.

Na szczęście na podstawowych edycjach gry jej twórcy nie skończyli, a gracze głodni kolejnych emocji z pociągami w roli głównej mogą sięgnąć po jej rozszerzenia.

Jeżeli masz już rozegrane partie w Wsiąść do pociągu: Europa i USA, kraje nordyckie na planszy odwiedzone i podróż dookoła świata zaliczona, spójrz w kierunku rozszerzeń do tej wielokrotnie nagradzanej gry. W Centrum Gier Pegaz dostępne są od ręki - zapraszamy do sklepu!

Dodatki do gry Wsiąść do pociągu działają tylko w połączeniu z jedną z podstawowych edycji gry. Którą z nich wybrać? My polecamy Wsiąść do pociągu: Europa.

Proste zasady, ciekawe elementy strategiczne i przyjemna tematyka - to wszystko znajdziesz w serii gier planszowych Wsiąść do pociągu. Na przestrzeni wielu lat ta kultowa planszówka doczekała się wielu edycji i dodatków. Zastanawiasz się, który wybrać dla siebie?

Wsiąść do pociągu - edycje gry

Trudno znudzić się grą Wsiąść do pociągu - dzieje się tak nie tylko ze względu na jej wysoką regrywalność oraz płynną i miłą rozgrywkę, ale również dzięki kilku edycjom, które powstały na przestrzeni lat. Każda z nich przenosi graczy do innych realiów i prezentuje ciekawe mapy, dzięki którym z ekscytacją wytyczają nowe trasy.

 • Wsiąść do pociągu: USA – to pierwsza edycja gry, nagrodzona w 2004 nagrodą Gry Roku.
 • Wsiąść do pociągu: Europa – w drugiej edycji gracze przenoszą się na teren Europy sprzed I wojny światowej. 
 • Wsiąść do pociągu: Dookoła świata – tu gracze przemierzają szlaki kolejowe i wodne.
 • Wsiąść do pociągu: Kraje północy – gracze przenoszą się na tereny skandynawskie: do danii, Finlandii, Szwecji i Norwegii.  
 • Wsiąść do pociągu: Niemcy – kto nastawi się na współczesną mapę, może się zdziwić. Ta edycja planszówki zaprasza na tereny Niemiec z czasów Cesarstwa Niemieckiego. 
 • Wsiąść do pociągu: Pierwsza podróż – edycja przygotowana z myślą o najmłodszych graczach, przenosząca graczy na teren Europy. 

Wsiąść do pociągu: ranking dodatków

Edycje to podstawowe warianty gry, które działają samodzielnie. Dodatki wymagają podstawowych wersji. Pokusiliśmy się o poszukanie rankingu dodatków Wsiąść do pociągu i nie było to łatwe zadanie! Dlaczego?

Ilu graczy, tyle rankingów: każdy z miłośników gry Wsiąść do pociągu ma swoje ulubione (i mniej ulubione ;)) odsłony tej planszówki. Przeczesując internet w poszukiwaniu gustów graczy, trafiliśmy na kilka opracowań, które wskazują na najbardziej lubiane tytuły. Może to być dla Ciebie cenne źródło informacji, jeżeli chcesz wzbogacić swoją kolekcję o nowy egzemplarz. Oto pierwsza dziesiątka (zarówno edycje, jak i dodatki):

 • Wsiąść do pociągu: Europa
 • Wsiąść do pociągu: Indie
 • Wsiąść do pociągu: Niemcy
 • Wsiąść do pociągu: USA
 • Wsiąść do pociągu: UK
 • Wsiąść do pociągu: Azja
 • Wsiąść do pociągu: Francja
 • Wsiąść do pociągu: Afryka
 • Wsiąść do pociągu: Pensylwania
 •  Wsiąść do pociągu: Kraje Północy.

W opisie każdego produktu znajdziesz informację, czy do gry wymagana jest podstawowa edycja planszówki. Co ważne, dodatki nie są uniwersalne, więc sprawdź, czy wybrane rozszerzenie pasuje do Twojej podstawki. Najwięcej rozszerzeń pasuje do edycji Wsiąść do pociągu: Europa.

Fenomen gry Wsiąść do pociągu

Gra Wsiąść do pociągu, wszystkie jej edycje i dodatki zapewniają rozrywkę na długie lata. Mają łatwe reguły, dzięki którym bez trudu wprowadzisz w rozgrywkę nowych graczy. Każda partia jest inna, a z dodatkami już w ogóle nie trzeba martwić się o powtarzalność. W tę planszówkę mogą zagrać dzieci od ośmiu lat, a dla młodszych przygotowano edycję Wsiąść do pociągu: Pierwsza podróż.

Udanych wojaży!

Śledź nas na Facebooku