Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Od ilu graczy:
więcej... mniej
Do ilu graczy:
więcej... mniej
Wiek graczy:
więcej... mniej
Czas gry:
Cena
12 757
Producenci
Filtruj
Gry Planszowe
Gry planszowe sklep Bydgoszcz

Gry Planszowe

Gry planszowe to takie, w których integralnym elementem jest plansza. Współczesne gry planszowe najczęściej dzielimy na eurogry, w których o zwycięstwie decyduje liczba punktów zwycięstwa, i ameritrashe wyróżniające się wciągającą fabułą. Na rynku jest też coraz więcej gier planszowych, które łączą oba te gatunki.

Sklep z grami w Bydgoszczy

Cennym aspektem hobby, jakim są gry planszowe, jest społeczność graczy. I taką też mamy w Bydgoszczy! Dzięki planszówkom możesz poszerzyć grono swoich znajomych i już nigdy nie mieć problemu z tym, że pudełka z grami kurzą się na półce, bo nie ma z kim grać. Turnieje, które regularnie organizujemy w Centrum Gier Pegaz, to nie tylko okazja do poczucia satysfakcji z wygranej, ale też radość z towarzystwa osób, które podzielają Twoją pasję. 

Lokalny sklep z grami planszowymi w Bydgoszczy zwiększa Twoje szanse na trafiony zakup planszówki. Odwiedź nas, a chętnie rozwiejemy Twoje wątpliwości co do określonej gry albo doradzimy, którą grę planszową wybrać na prezent dla najbliższej osoby. 

Zapraszamy - wpadnij do Centrum Gier Pegaz nacieszyć oko niezliczoną liczbą kolorowych gier planszowych i wybrać grę, do której będziesz chętnie wracać przez lata. 

Śledź nas na Facebooku