Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Od ilu graczy:
więcej... mniej
Do ilu graczy:
więcej... mniej
Wiek graczy:
więcej... mniej
Czas gry:
Cena
20 849
Producenci
Filtruj
Wszystkie bestsellery
Pokemon TCG
Pokemon TCG

Pokemon TCG

Kolekcjonerska gra karciana osadzona w uniwersum bajek i gier Pokemon.

Gracze wcielają się w postać trenera Pokémonów i używają swoich stworków z tali 60 kart do walki z Pokémonami przeciwnika. Gracze grając Pokémonami atakują postaci przeciwnika. Pokémon, który otrzymał wystarczającą ilość obrażeń, jest znokautowany, a gracz, który go znokautował, losuje nagrodę z puli 6 zakrytych kart. Podstawowym warunkiem wygranej jest dobranie ich wszystkich. Innymi sposobami na wygraną są znokautowanie wszystkich Pokémonów, które przeciwnik ma na polu lub doprowadzenie do stanu, w których na początku tury przeciwnik nie ma już kart do dobrania w talii.

Zagraj w Pokemon TCG w Bydgoszczy

W Centrum gier Pegaz w Bydgoszczy prowadzimy regularnie naukę gry, spotkania Graczy z mozliwoscią wymian kart oraz turnieje z super kartami promocyjnymi!

Gramy w:

Wtorki 17:00

Soboty 15:00

Wydawca: Pokemon Company

Pokémon TCG: Evolving Skies Booster Box (36)

Recenzje: 0

Boosterek pokemon TCG do najpopularniejsza forma wzbogacenia swojej kolekcji kart! Każda paczka zawiera 10 nowych kart w tym 4 karty typu common (częste), 3 karty typu uncommon (rzadsze), 1 kartę typu rare (rzadka), 1 kartę reverse-holo (śweicąca się wersja karty dowolnej rzadkości), 1 kartę energii oraz kod do odblokowania zawartości w grze online! Karta...

Cena 569,00 zł Cena podstawowa 599,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Śledź nas na Facebooku