Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Od ilu graczy:
więcej... mniej
Do ilu graczy:
więcej... mniej
Wiek graczy:
więcej... mniej
Czas gry:
Cena
0 1999
Producenci
Filtruj
Pokemon TCG
Pokemon TCG

Pokemon TCG

Kolekcjonerska gra karciana osadzona w uniwersum bajek i gier Pokemon.

Gracze wcielają się w postać trenera Pokémonów i używają swoich stworków z tali 60 kart do walki z Pokémonami przeciwnika. Gracze grając Pokémonami atakują postaci przeciwnika. Pokémon, który otrzymał wystarczającą ilość obrażeń, jest znokautowany, a gracz, który go znokautował, losuje nagrodę z puli 6 zakrytych kart. Podstawowym warunkiem wygranej jest dobranie ich wszystkich. Innymi sposobami na wygraną są znokautowanie wszystkich Pokémonów, które przeciwnik ma na polu lub doprowadzenie do stanu, w których na początku tury przeciwnik nie ma już kart do dobrania w talii.

 

GWARANCJA ORYGINALNOŚCI PRODUKTÓW POKEMON ZAKUPIONYCH W CENTRUM GIER PEGAZ

 

      Wszystkie produkty Pokemon TCG sprzedawane w Centrum gier Pegaz są ORYGINALNE i pochodzą z oficjalnej, legalnej dystrybucji co daje gwarancję oryginalności kart a przez co ich kolekcjonerskiej wartości. Wszystkie sprzedawane w niektórych miejscach w sieci podróbki są bezwartościowymi, nielegalnymi kopiami. Zakupy u nas to gwarancja bezpieczeństwa oryginalności i legalności produktu.

Zagraj w Pokemon TCG w Bydgoszczy

W Centrum gier Pegaz w Bydgoszczy prowadzimy regularnie naukę gry, spotkania Graczy z mozliwoscią wymian kart oraz turnieje z super kartami promocyjnymi!

Gramy w:

Poniedziałki 17:00

Soboty 15:00

Kolekcjonerska gra karciana osadzona w uniwersum bajek i gier Pokemon

Gracze wcielają się w postać trenera Pokémonów i używają swoich stworków z talii 60 kart do walki z Pokémonami przeciwnika. Gracze grając Pokémonami atakują postaci przeciwnika. Pokémon, który otrzymał wystarczającą ilość obrażeń, jest znokautowany, a gracz, który go znokautował, losuje nagrodę z puli 6 zakrytych kart. Podstawowym warunkiem wygranej jest dobranie ich wszystkich. Innymi sposobami na wygraną są znokautowanie wszystkich Pokémonów, które przeciwnik ma na polu lub doprowadzenie do stanu, w których na początku tury przeciwnik nie ma już kart do dobrania w talii.

Jak grać w Karty pokemon: to już wiesz. Ale gdzie ich szukać?

Tutaj, w Pegazie, znajdziesz wszystkie serie kart Pokemon. Mamy klucz do tego świata pełnego magicznych stworzeń ;) Bez względu na to, czy jesteś początkującym trenerem, czy doświadczonym fanem Pokemon TCG, znajdziesz coś dla Ciebie. Zawsze jesteśmy na bieżąco z najnowszymi dodatkami do Pokemon TCG, więc nie musisz szukać innych sklepów z kartami.

Kupując u nas, masz pewność, że dostajesz 100% oryginalne karty Pokemon, prosto z legalnej dystrybucji. Bez żadnych podróbek, tylko prawdziwe, wartościowe karty.

Fenomen Pokemonów

Pokemony, od premiery w 1996, zdobyły serca graczy na całym świecie. Ten fenomen jest efektem pracy Game Freak i Nintendo. Wielokrotnie nagradzane Pokemony to już nie tylko rozrywka, ale styl życia dla milionów fanów. Dlatego zanim przyjdziesz do nas na partyjkę, ostrzegamy: to wciąga!

Pokemon Bydgoszcz to wspaniała społeczność!

Karty Pokemon TCG dają szansę na rozwijanie strategicznego myślenia, budowanie własnej, unikalnej talii i - co najważniejsze - świetną zabawę. A sklep Pegaz to miejsce, gdzie możesz dołączyć do najlepszej społeczności fanów Pokemon. Tu wymienisz się kartami, udoskonalisz strategie i nauczysz się, jak się gra w Pokemony. Gramy w poniedziałki o 17:00 i w soboty o 15:00. Czy dołączysz do nas już niebawem?

Zapraszamy do Pegaza. Wkraczając do naszej społeczności, zanurzysz się w świat Pokemon TCG. 

Gotta Catch 'Em All! Więc ruszaj w drogę, Trenerze!

Śledź nas na Facebooku