Filtruj według

Od ilu graczy:
więcej... mniej
Do ilu graczy:
więcej... mniej
Wiek graczy:
więcej... mniej
Czas gry:
Cena
33 189
Producenci
Filtruj
Dodatki do Root
Dodatki do gry Root

Dodatki do Root

Jeśli zapałaliście sympatią do leśnych stworzeń, które zapragnęły obalić rządzącego twardą ręką Markiza de Kota, koniecznie sprawdźcie dodatki do gry Root.

W Centrum Gier Pegaz czekają dodatki do Root:

Dodatek do Root: Tryby Leśnogrodu wprowadza wariant solo, w którym gracze mierzą się z mechanicznymi odpowiednikami znanych z gry frakcji. W tym trybie gracz walczy z takimi przeciwnikami jak Mechaniczny Markiz 2.0, Elektryczne Dynastie, Samoczynny Sojusz i Włóczęgobot. Co więcej, ten dodatek można łączyć z innymi rozszerzeniami i podstawką, dzięki czemu można go również ogrywać w wariancie wieloosobowym.

Root: Podziemia oferuje dwie nowe frakcje: Podziemne Księstwo i Kruczą Konspirację. Pierwsza składa się z kretów, które atakują z podziemi. Druga to kruki, które spiskują poprzez żetony Konspiracji. Root: Podziemia oferują też dwie nowe plansze: Góry i Jezioro. Dzięki temu dodatkowi w Root zagracie w sześć osób.

Root: Talia Banitów i Partyzantów - minidodatek, który zastępuje karty z podstawki. 54 karty mają wpływ na strategię rozgrywki i pozwalają korzystać z umiejętności wrogich frakcji.

Root: Paczka Włóczęgów - minidodatek, który wprowadza do gry Lotnika, Poszukiwacza Przygód i Ronina, a wraz z nimi nowe możliwości rozgrywki. Kompatybilny z podstawką i pozostałymi dodatkami.

Dodatek do Root: Plemiona Rzeczne wprowadza do gry dwie frakcje: Jaszczury i Bobry. Z Bobrami dobrze się handluje, a niepilnowane Jaszczury szybko pokazują swoje możliwości. Dodatek wprowadza kolejne możliwości rozwijania strategii i masę emocji przy stole.

Śledź nas na Facebooku