Filtruj według

Od ilu graczy:
więcej... mniej
Do ilu graczy:
więcej... mniej
Wiek graczy:
więcej... mniej
Czas gry:
Cena
62 659
Producenci
Filtruj
Star Wars: Shatterpoint
Star Wars: Shatterpoint

Star Wars: Shatterpoint

Czy czujesz gotowość, by podjąć się tego wyzwania zmiany losów galaktyki? Jeśli tak, to do dzieła: buduj swoją drużynę, stawiaj wyzwania przeciwnikom i bądź uczestnikiem widowiskowych bitew, które zadecydują o dalszych dziejach!

W grze Star Wars: Shatterpoint na początku stworzysz drużynę uderzeniową z ikonicznych postaci Star Wars: tematyczne oddziały prosto z galaktyki Star Wars (takie jak Ahsoka Tano i Bo-Katan Kryze, Darth Maul i jego lojalni superkomandosi) albo niestandardową drużynę zoptymalizowaną do realizacji różnych celów misji w bieżącej grze.

Następnie postawisz swoją drużynę przeciwko innej, korzystając z unikalnych umiejętności postaci i zróżnicowanych zdolności bojowych: wszystko po to, by kontrolować przebieg bitwy i nadążać za zmieniającymi się celami misji.

W Centrum Gier Pegaz znajdziesz podstawowy zestaw Star Wars Shatterpoint, a także szereg rozszerzeń, które dodatkowo urozmaicają rozgrywkę. Dla fanów Gwiezdnych Wojen i gier planszowych dla dwóch osób to must-have, który gwarantuje ekscytujące pojedynki przez długi czas!

Co zawiera zestaw podstawowy Star Wars: Shatterpoint?

W ogromnym pudle czeka na Ciebie mnóstwo elementów. Otrzymujesz części do złożenia szesnastu różnych figurek, z których wszystkie pochodzą z serii kreskówek Clone Wars. Najbardziej rozpoznawalne wśród nich są cztery główne postacie: Anakin i Ahsoka Tano w niebieskim rogu oraz Lord Maul i Asajj Ventress w czerwonym. Figurki zrobione są z porządnego plastiku, co powinno pozytywnie wpłynąć na ich trwałość, i dostrzec można na nich wiele szczegółów.

Oprócz tego w pudle znajdziesz niestandardowe kości, żetony, talie kart i części do ułożenia scenerii gry. 

Grafika na kartach postaci jest jasna i bardzo przypomina serial Clone Wars, a jednocześnie ma swój własny rozpoznawalny styl. Zapalonym malarzom figurek może spodobać się fakt, że pudełko zawiera dwa drukowane kartonowe tła, na których można sfotografować pomalowane miniatury.

W pudełku czeka też instrukcja. Choć jej szczegółowość może przestraszyć, to podstawowy przebieg gry jest prosty - szczególnie dla osób, które już kiedyś w coś grały. 

Star Wars Shatterpoint: co sądzą gracze?

Może i twórcom nie udało się odtworzyć swobodnej akcji kreskówek Clone Wars, ale za to dostajemy tu dużo szczegółów i wspaniałą narrację. Gra bywa zaskakująca, szczególnie dla tych, którzy sądzą, że będzie to krótka i niezobowiązująca partyjka.

Sama gra jest według graczy sprytnie zaprojektowana, szczególnie dynamika gry cieszy się ich uznaniem. Dobrze sprawdza się pasek konfliktu i odpowiadające mu misje. Gracze chwalą też sposób, w jaki działają rany i obrażenia. Każda jednostka się liczy, żadna nie może zostać wyeliminowana zanim nie zostanie aktywowana przynajmniej 2-3 razy. 

Czy gra będzie się podobać tym, którzy nie znają Gwiezdnych Wojen? Tego nie możemy zagwarantować. Na pewno znajomość historii i postaci jest ogromnym plusem przy wczuwaniu się w rozgrywkę. I na pewno gra nie opiera się tylko na kultowości Gwiezdnych Wojen, a sama ma sporo do zaoferowania.

Star Wars: Shatterpoint – rozszerzenia

Kiedy już zestaw podstawowy nie będzie stanowił dla Ciebie wyzwania albo zapragniesz czegoś nowego, możesz zaopatrzyć się w rozszerzenia do tej dwuosobowej gry. Dzięki temu pojedynki będą jeszcze bardziej ekscytujące. Rozszerzenia wzbogacają pola bitew o różne elementy terenu, dodatkowe postaci albo oddziały. W ten sposób zapewniacie sobie rozrywkę na wiele tygodni!

Śledź nas na Facebooku