Filtruj według

Od ilu graczy:
więcej... mniej
Do ilu graczy:
więcej... mniej
Wiek graczy:
więcej... mniej
Czas gry:
Cena
65 114
Producenci
Filtruj
Dodatki do 7 Cudów Świata
Dodatki do gry 7 Cudów Świata

Dodatki do 7 Cudów Świata

7 cudów świata to kultowa gra planszowa - jeśli zaglądacie do dodatków, to z pewnością poznaliście już fenomen podstawki! Teraz możecie doświadczyć jeszcze większych emocji przy rozgrywce. 

Dlaczego warto zaopatrzyć się w dodatki do gry 7 cudów świata? Rozszerzenia do gry wprowadzają do rozgrywki nowe karty, elementy i możliwości. 

Panteon wnosi do gry antycznych bogów, o których przychylność musicie się postarać. Dzięki Liderom zrekrutujecie najpotężniejszych bohaterów starożytności, którzy pomogą Wam rozwijać Wasze miasta. Agora wprowadza planszę senatu, w której jest 6 sal posiedzeń - jeżeli któryś z graczy będzie kontrolował je wszystkie, od razu zwycięży! Dodatek do 7 cudów świata Armada daje zaś możliwość interakcji między wszystkimi graczami, a nie tylko sąsiadami: wszystko dzięki flotom, o które wzbogacona zostanie podstawka. 

Uwaga! Dodatki do 7 cudów świata działają tylko wtedy, gdy mamy podstawową wersję gry. Samodzielną planszówką osadzoną w tym świecie jest 7 cudów cudów świata: Pojedynek, który jest przeznaczony dla duetu.

Sama gra planszowa 7 cudów świata jest wielokrotnie nagradzanym tytułem strategicznym, w którym gracze budują swoje cywilizacje i walczą o dominację na arenie międzynarodowej. Jeśli tylko podstawowa wersja przestała stanowić dla Was wyzwanie, zapraszamy po jej rozszerzenia do Centrum Gier Pegaz. Dzięki dodatkom do 7 cudów świata rozwijanie własnej cywilizacji stanie się jeszcze bardziej wciągające!

Śledź nas na Facebooku