Filtruj według

Cena
22 499
Producenci
Filtruj
Star Wars: Unlimited
Star Wars: Unlimited

Star Wars: Unlimited

Star Wars: Unlimited to dynamiczna gra karciana TCG, która przenosi graczy wprost do serca legendarnego uniwersum Gwiezdnych Wojen. Wydana przez Fantasy Flight Games we współpracy z Lucasfilm Ltd. gra oferuje nieograniczone możliwości i przygody, łącząc w sobie bohaterów, złoczyńców, statki i lokacje ze wszystkich aspektów znanej na całym świecie franczyzy, włączając filmy, seriale, komiksy, gry wideo i wiele więcej. 

Co czeka graczy w Star Wars: Unlimited?

W Star Wars: Unlimited gracze wcielają się w role liderów – kultowych postaci z uniwersum Gwiezdnych Wojen – którzy gromadzą swoje siły, by stoczyć walkę o bazę przeciwnika. Gra charakteryzuje się szybkim tempem i dynamiczną rozgrywką. Nie sprawi trudności początkującym graczom, a jednocześnie zapewni strategiczną głębię doświadczonym zawodnikom. Z myślą o fanach i kolekcjonerach gra oferuje specjalne edycje kart oraz warianty graficzne, które z pewnością zachwycą miłośników uniwersum.

Star Wars: Unlimited - sklep

 Star Wars: Unlimited to nie tylko gra, to podróż do serca jednej z najbardziej ikonicznych serii wszech czasów. Przygotuj się na niezwykłe przygody, nieograniczone możliwości i niezapomniane emocje. Śledź kanały społecznościowe Fantasy Flight Games i pytaj w Centrum Gier Pegaz, żeby dowiedzieć się więcej. 

Za co gracze lubią Star Wars: Unlimited?

 Opinie na temat Star Wars: Unlimited pokazują, że gracze lubią szybką rozgrywkę i satysfakcjonujący poziom strategii. Tu liczy się dobry timing - czasem trzeba zadziałać przed przeciwnikiem, a czasem opóźniać działania, żeby karty przetrwały do kolejnej tury.

Karty są ładnie wykonane i różnorodne, co jest znaczącym plusem dla kolekcjonerów.

W przypadku kolekcjonerskich karcianek nie sposób uniknąć porównań do innych gier tego typu. W przypadku Star Wars: Unlimited gracze wskazują, że jest to gra bardziej podobna do Hearthstone niż do Magica. 

Gracze doceniają również innowacyjność Star Wars Unlimited, podkreślając, że wprowadza ona elementy znane z Hearthstone, Magic, Duel Masters i kilku innych gier. Unikalne mechanizmy, takie jak możliwość używania dowolnej karty z ręki jako zasobu, lider nadający specjalne umiejętności, oraz zasada, że każdy gracz wykonuje tylko jedną akcję na raz, wnoszą świeżość do rozgrywki.

Star Wars: Unlimited budzi duże emocje i oczekiwania na przyszłość. Gracze wierzą, że gra zyska na popularności, pod warunkiem rozwoju społeczności graczy. 

Społeczność Star Wars: Unlimited

Dlatego gorąco zapraszamy do Centrum Gier Pegaz, jeśli szukasz osób, z którymi możesz pograć w tę karciankę. W sklepie zaopatrzysz się też w swój zestaw kart:

U nas znajdziesz:

  • Star Wars: Unlimited - Spark of Rebellion - Booster Box (tu znajdziesz 24 sztuki Star Wars: Unlimited - Spark of Rebellion - Booster).

  • Star Wars: Unlimited - Spark of Rebellion - Two-Player Starter (zawiera dwie gotowe do gry talie plus wiele akcesoriów).

O wydawcy Star Wars: Unlimited

Fantasy Flight Games to część grupy Asmodee, wydawcy gier planszowych i karcianych. FFG opublikowało gry w ponad trzydziestu językach i jest dystrybuowane w ponad pięćdziesięciu krajach.

 

Śledź nas na Facebooku