Filtruj według

Od ilu graczy:
więcej... mniej
Do ilu graczy:
więcej... mniej
Wiek graczy:
więcej... mniej
Czas gry:
Cena
29 189
Producenci
Filtruj
Dixit

Dixit

Seria gier planszowych Dixit to jedna z najbardziej znanych i uwielbianych gier logicznych i kreatywnych, która zyskała sobie rzesze fanów na całym świecie. Za co tak wiele osób pokochało Dixit? Najpewniej za proste zasady i tylko jeden wymóg, który jest konieczny, by dobrze bawić się przy grze: wyobraźnia.

Jeśli jednak gracie w Dixita często i w tym samym gronie, w którymś momencie nawet najpiękniejsze ilustracje i wybitne skojarzenia zaczną się nudzić. Wtedy do gry wkraczają dodatki do Dixit - każdy w unikalnym stylu, którego próżno szukać gdzie indziej!

Dodatki pozwalają na jeszcze większą różnorodność i dają możliwość puszczenia wodzów wyobraźni. Grając w dodatki, gracze odkryją nowe, kreatywne sposoby wyrażania swoich myśli, a każda nowa ilustracja na kartach jest niespodzianką. 

Dixit w każdej odsłonie sprawdzi się jako pomoc naukowa dla nauczycieli i terapeutów. Gra niejednemu pedagogowi służy jako narzędzie do nauki i rozwijania zdolności językowych swoich podopiecznych, a także do wzmacniania ich umiejętności poznawczych: skojarzeń, koncentracji, oceny i analizy.

Poza wszelkimi walorami edukacyjnymi, Dixit i jego rozszerzenia to po prostu dobra zabawa, której tak potrzebujemy na co dzień. Rozgrywka nabierze nowego charakteru w zależności od tego, w jakim składzie do niej usiądziemy. Sprawdźcie dodatki do Dixit, spośród których możecie u nas wybierać.

Śledź nas na Facebooku