Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Od ilu graczy:
więcej... mniej
Do ilu graczy:
więcej... mniej
Wiek graczy:
więcej... mniej
Czas gry:
Cena
15 399
Producenci
Filtruj

Wydarzenia

Turniej Wehikuł Czasu Pokemon Prerelease Paldea Evolved

Czytaj więcej..

września 23, 2023  Do  września 23, 2023
Turniej Star Wars Shatterpoint w Pegazie

Czytaj więcej..

października 8, 2023  Do  października 8, 2023
Turniej Multi WPN Qualifier Ghent Belgium w Bydgoszczy w Centrum gier Pegaz

Czytaj więcej..

października 21, 2023  Do  października 22, 2023
Centrum gier Pegaz ul. Pod Blankami 6 Bydgoszcz
Gry Familijne
Gry Familijne

Gry Familijne

Jakie gry pamiętasz ze swojego dzieciństwa? Pewnie wpada Ci do głowy EuroBiznes albo Grzybobranie czy Chińczyk. Te gry do tej pory cieszą się sporą popularnością, ale dziś ze swoją rodziną możesz grać w jeszcze ciekawsze tytuły! Świat proponuje nam coraz ciekawsze sposoby na spędzanie wolnego czasu z rodziną, ale planszówki - te stare i dobre, jak i nowsze - wciąż wiodą prym. Dlaczego? Bo wspólne siedzenie przy stole z planszówkami to nie tylko sposób na relaks, ale także droga do budowania rodzinnych relacji. Nawet jeżeli czasem ma ochotę wywrócić stół do góry nogami przez rozczarowanie przegraną.

W czasach, gdy większość czasu spędzamy przed ekranami, granie w gry planszowe staje się jeszcze bardziej wartościowe. Wymaga ono interakcji z innymi ludźmi, rozwijania zdolności społecznych i emocjonalnych, takich jak cierpliwość, empatia, umiejętność słuchania, komunikacji i rozwiązywania problemów. Poza tym planszówki często zapraszają nowoczesne technologie do grania w jednym zespole - do gier dołączane są aplikacje, które dodają klimatu rozgrywkom.

Familijne gry planszowe pozwalają zarówno dzieciom, jak i dorosłym przeżyć chwile euforii, radości, ale także smutku i rozczarowania. Bo w grach planszowych nie ma jednego zwycięzcy - każdy może wygrać lub przegrać. Czasem, jako drużyna w grach kooperacyjnych, robicie to wspólnie. Dlatego też gry planszowe uczą dzieci, jak radzić sobie z porażkami i przegranymi, a także cieszyć się z sukcesów innych. Oczywiście proces tej nauki bywa głośny i trudny dla rodziców, ale efekty są tego warte!

Dzieci szczególnie korzystają z gier planszowych, ponieważ oprócz zabawy uczą się kreatywności, logicznego myślenia i szybkiego podejmowania decyzji. Dzięki familijnym grom planszowym najmłodsi rozwijają swoje umiejętności społeczne i emocjonalne, a także poznają zasady i normy obowiązujące w grupie. Dorośli za to mają okazję popracować nad skupieniem i z pewnością w ten sposób opóźniają procesy starzenia się mózgu. ;)

Familijne gry planszowe cieszą fanów planszówek najróżniejszymi odsłonami - znajdziecie coś dla siebie niezależnie od tego, jakie uniwersum czy styl gry lubicie. Bez problemu znajdzie się też coś dopasowanego do wieku najmłodszych graczy. Rozejrzyjcie się w naszym sklepie!

Indeks: 8595558307005

Wydawca: Bard

Carcassonne

Recenzje: 0

Legendarna kafelkowa gra rodzinna z ponad 12 milionami sprzedanych egzemplarzy na całym świecie.

Cena 139,00 zł
Więcej
Obecnie brak na stanie

Śledź nas na Facebooku