Filtruj według

Od ilu graczy:
więcej... mniej
Do ilu graczy:
więcej... mniej
Wiek graczy:
więcej... mniej
Czas gry:
Cena
13 119
Producenci
Filtruj
Dodatki do Brzdęk
Dodatki do gry Brzdęk

Dodatki do Brzdęk

Trudno znaleźć gracza, który nie uległby czarowi gry Brzdęk! Nie drażnij smoka. Być może wielu z nich ma talent do skradania się po lochach i zdobywania skarbów tak, by przypadkiem nie narobić hałasu. Jeśli podstawowa wersja gry nie ma już przed Tobą tajemnic, czas na Brzdęk! i dodatki do niego.

Rozszerzenia do gry Brzdęk! pozwalają przenieść się z lochów pod ziemią do podwodnego świata albo wprost przeciwnie - wystrzeliwują graczy w górę do kosmicznych przestrzeni. Na tych, którzy wolą mocno stąpać po ziemi, czeka dżungla pełna reliktów upadłej małpiej cywilizacji. Obojętnie, którą wersję wybierzesz, otrzymasz dodatkowe karty do gry, bonusowe plansze i jeszcze więcej emocji w pakiecie.

W Centrum Gier Pegaz czekają na Ciebie widoczne niżej dodatki do gry Brzdęk! Nie drażnij smoka. I wcale nie musisz się po nie skradać. ;) U nas dowiesz się też więcej na temat podstawowej, wielokrotnie nagradzanej wersji gry. To taki tytuł, którego każdy powinien spróbować.

Gra Brzdęk! Nie drażnij smoka od dawna cieszy się ogromną popularnością wśród miłośników planszówek. Ma na koncie wiele nagród, w Polsce otrzymała miano Gry Roku i Gry dla całej rodziny w 2019 roku. Jej dynamiczna rozgrywka, ciekawa tematyka i przemyślany mechanizm gry sprawiają, że nawet po wielokrotnych partiach nie zacznie kurzyć się na półce z planszówkami.

Może się jednak zdarzyć, że podstawowa wersja gry nie będzie już miała przed Tobą żadnych tajemnic. Czy możliwe jest jeszcze zwiększenie emocji i dodanie nowych wymiarów do już znanej przygody? Odpowiedź brzmi: oczywiście, że tak! Rozwiązaniem są dodatki do Brzdęku!, które wprowadzają nowe elementy do rozgrywki. Poniżej przedstawiamy przegląd dostępnych rozszerzeń, które nie tylko odświeżą Twoje wrażenia z gry, ale pozwolą Ci poznać ją od innej strony!

Brzdęk! w! Kosmosie! Stacja Kosmiczna 11

Gracze wcielają się w rolę kosmicznych poszukiwaczy skarbów, eksplorując Stację Kosmiczną 11 w poszukiwaniu cennych artefaktów. Planszówka zawiera nowe karty przedmiotów oraz unikalne wyzwania, dodając kosmicznego rozmachu do już emocjonującej rozgrywki.

Brzdęk! Wesoła Kompania

Wesoła Kompania to dodatek, który wprowadza nowy wątek fabularny oraz nowe postacie, wnosząc w ten sposób świeżość do każdej partii. Dzięki temu w Brzdęk! zagracie w pięć czy nawet sześć osób. Każda z postaci ma unikalne zdolności, co wprowadza do gry ciekawy element zaskoczenia.

Brzdęk! – Klątwa Mumii

Poczuj egipski klimat z dodatkiem Brzdęk! – Klątwa Mumii. Gracze wyruszają w podróż do starożytnego Egiptu, aby stawić czoło klątwie mumii. Nowe wyzwania, pułapki oraz artefakty sprawią, że każda wyprawa będzie pełna napięcia i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. Wszystko to na nowej dwustronnej planszy.

Brzdęk! Legacy: Acquisitions Incorporated

Brzdęk! Legacy: Acquisitions wprowadza tryb kampanii, pozwalając graczom na tworzenie własnej historii. Z każdą grą uczestnicy odkrywają nowe karty i tajemnice, co sprawia, że rozgrywka jest unikalna. To idealny wybór dla fanów rozbudowanych przygód i tych, którzy chcą wpływać na kształt gry.

Brzdęk! Ekspedycje – Świątynia Małpich

Dodatek Brzdęk! Ekspedycje – Świątynia Małpich zabiera graczy w podróż do dżungli i tajemniczej świątyni, gdzie czekają na nich nie tylko skarby, ale i sprytne małpy. Jedna z najciekawszych przeszkód w tym dodatku do Brzdęku! to zmechanizowane korytarze. Gra rozgrywa się w trybie minikampanii.

Brzdęk! – Mokra Robota

W Mokrej Robocie gracze wcielają się w rolę łotrów, którzy wykonują najbardziej ryzykowne zlecenia. Nowe karty, takie jak zabójcy czy zdradzieckie pułapki, wprowadzają element niepewności i podstępu. W rozszerzeniu znajdziecie nową dwustronną planszę, na której czekają zatopione komnaty. To doskonały wybór dla tych, którzy lubią strategiczne myślenie i ryzyko.

Pośród dodatków do gry Brzdęk! znajdziecie też minidodatki złożone z kilku kart promocyjnych, dzięki którym Wasza talia będzie jeszcze bogatsza. Na każdej z nich czeka klasyczny humor gry Brzdęk! i superopcje do wykorzystania w grze.

Każdy z dodatków do gry Brzdęk! oferuje unikalne wyzwania i rozszerza możliwości rozgrywki, zapewniając godziny zabawy i emocjonujących wypraw. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem kosmicznych eksploracji, starożytnych klątw czy ryzykownych zleceń, znajdziesz tu wiele nowych przygód!

Śledź nas na Facebooku