Filtruj według

Cena
2 359
Producenci
Filtruj
Albumy na karty
Albumy na karty sklep Bydgoszcz

Albumy na karty

Twoje kolekcjonerskie karty zasługują na piękną oprawę – co powiesz na solidnie wykonane albumy do kolekcjonowania kart, które uporządkują Twoją kolekcję i pokażą ją w jeszcze lepszym wydaniu?

Sprawdź, czy znajdziesz tu coś dla siebie. W Centrum Gier Pegaz dostępne są różne warianty kolorystyczne albumów od Dragon Shield, Ultra-Pro czy Gamegenic.

Albumy są tak skonstruowane, by karty nie tylko pięknie się w nich prezentowały, ale też były bezpieczne i nie wypadły w trakcie transportu i przeglądania. Mamy też osobne strony do klaserów, jeśli Twoja kolekcja się powiększy i w albumie zabraknie miejsca.

Standardowy wymiar kart kolekcjonerskich i większości gier to 2.5 x 3.5 cala, czyli ok. 64mm x 89mm. Do tych albumów pasują więc też inne karty kolekcjonerskie w tym standardzie, np. piłkarskie czy LEGO. Obojętnie, na jakich kartach zadomowiło się Twoje hobby, na pewno wejdzie do tych albumów.

Dbasz o swoje karty i masz je już zafoliowane? To nie problem - albumy dopasowane są przechowywania kart w protektorach.

Przyjdź do nas z kilkoma elementami swojej kolekcji i sprawdź, który album będzie pasował do niej najbardziej.

Album na karty - nowy dom dla Twoich kolekcjonerskich perełek

Każdy kolekcjoner wie, że prawdziwa wartość zbioru nie leży jedynie w unikalności posiadanych kart, ale również w tym, jak się nimi opiekujemy. Gdy zbierasz karty, nieważne, czy to karty Pokémon, piłkarskie czy chociażby karty z serii Magic: The Gathering, kluczową rolę odgrywa ich prezentacja oraz ochrona. A tu z pomocą przychodzi profesjonalny album na karty, który będzie Ci służył przez lata.

Dbanie o swoją kolekcję

Twoja kolekcja kart to często lata poszukiwań, wymian, a nade wszystko wspomnień. Każda karta ma swoją historię, każda jest świadkiem pewnego momentu w Twoim życiu. Dlatego tak ważne jest, aby zadbać o nią w odpowiedni sposób.

Album na karty nie tylko chroni Twoje cenne egzemplarze przed uszkodzeniami, wilgocią czy blaknięciem, ale także umożliwia eleganckie i estetyczne ich przechowywanie. Jeśli często uczestniczysz w turniejach, wielokrotnie przewozisz swój kolekcjonerski dobytek - dobrze to robić w bezpiecznym opakowaniu, które jest przy okazji ładne.

Pochwal się swoją kolekcją

Prawdziwa radość kolekcjonowania polega nie tylko na gromadzeniu, ale też dzieleniu się tym, co zdobyliśmy, z innymi. Album na karty pozwala na efektowne wyeksponowanie Twojej kolekcji, tak abyś mógł z dumą prezentować ją rodzinie, znajomym czy też innym pasjonatom. No i ta nuta prestiżu - dlaczego by się jej wypierać ;).

Klaser na karty kolekcjonerskie: pielęgnuj swoje hobby

\Kolekcjonowanie kart to nie tylko hobby, to pasja. Tak jak kolekcjoner znaczków dba o każdy detal swoich eksponatów, tak miłośnik kart powinien inwestować w odpowiednie narzędzia. Zakup profesjonalnego albumu to inwestycja, która zwróci się wielokrotnie - nie tylko w zachowaniu idealnego stanu Twoich kart, ale także w zadowoleniu płynącym z ich oglądania. Egzemplarze albumów zrobione z najlepszych materiałów z pewnością posłużą przez co najmniej kilka lat. Spytaj innych kolekcjonerów, od kiedy mają swoje albumy - założymy się, że nie będą pamiętać!

Album na karty różnego rodzaju

Nasz asortyment albumów na karty oferuje szeroką paletę kolorów i wzorów. Wybór jest na tyle duży, że możesz dostosować album zarówno do swojego stylu, jak i charakteru kolekcji. Polecamy przejrzeć produkty z naszej kategorii Albumy albo odwiedzić Centrum Gier Pegaz w Bydgoszczy i zobaczyć je na żywo.

Jakie są cechy idealnego albumu na karty?

Zwykle mają one trwałą skóropodobną albo zrobioną z wysokiej jakości tworzywa sztucznego okładkę, są wolne od kwasów i nie mają domieszek polichlorku winylu. Wyposażono je w bezpieczne zamknięcie i elementy, które zapobiegają wypadaniu kart. Przystosowane są do kart w rozmiarze standard oraz standard Japanese. Producenci wiedzą, że album ma za zadanie nie tylko przechowywać karty, ale pomagać je transportować, dlatego klasery na karty bez problemu trzymają kolekcję z ryzach.

Album kolekcjonerski jest nie tylko praktycznym narzędziem, ale i wyrazem indywidualizmu. Dbając o swoje karty, inwestujemy w ich wartość, ale przede wszystkim w naszą pasję. Widzisz tu coś dla siebie? :)

Śledź nas na Facebooku