Filtruj według

Od ilu graczy:
więcej... mniej
Do ilu graczy:
więcej... mniej
Wiek graczy:
więcej... mniej
Czas gry:
Cena
2 359
Producenci
Filtruj
Albumy na karty
Albumy na karty sklep Bydgoszcz

Albumy na karty

Twoje kolekcjonerskie karty zasługują na piękną oprawę – co powiesz na solidnie wykonane albumy do kolekcjonowania kart, które uporządkują Twoją kolekcję i pokażą ją w jeszcze lepszym wydaniu?

Sprawdź, czy znajdziesz tu coś dla siebie. W Centrum Gier Pegaz dostępne są różne warianty kolorystyczne albumów od Dragon Shield, Ultra-Pro czy Gamegenic.

Albumy są tak skonstruowane, by karty nie tylko pięknie się w nich prezentowały, ale też były bezpieczne i nie wypadły w trakcie transportu i przeglądania. Mamy też osobne strony do klaserów, jeśli Twoja kolekcja się powiększy i w albumie zabraknie miejsca.

Standardowy wymiar kart kolekcjonerskich i większości gier to 2.5 x 3.5 cala, czyli ok. 64mm x 89mm. Do tych albumów pasują więc też inne karty kolekcjonerskie w tym standardzie, np. piłkarskie czy LEGO. Obojętnie, na jakich kartach zadomowiło się Twoje hobby, na pewno wejdzie do tych albumów.

Dbasz o swoje karty i masz je już zafoliowane? To nie problem - albumy dopasowane są przechowywania kart w protektorach.

Przyjdź do nas z kilkoma elementami swojej kolekcji i sprawdź, który album będzie pasował do niej najbardziej.

Śledź nas na Facebooku