Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Od ilu graczy:
więcej... mniej
Do ilu graczy:
więcej... mniej
Wiek graczy:
więcej... mniej
Czas gry:
Cena
25 999
Producenci
Filtruj
Warhammer 40.000
Warhammer 40.000

Warhammer 40.000

Bitewna gra figurkowa w realiach Warhammer 40.000. Uniwersum gry to mroczny, przepełniony wojną świat przyszłości, w którym ludzkość strzeżona jest przez legendarnych Space Marines, którzy przy wsparciu swojego nadludzkiego wyszkolenia oraz zaawansowanej technologii bronią jej przed hordami Necronów i innych inteligentnych ras. Epickie modele, rozbudowana warstwa fabularna oraz dopracowane zasady to składniki światowego sukcesu gry.

Zasady gry

W grze Warhammer 40.000 gracze rozgrywają bitwy. Aby to zrobić, wybierają misję – każda z nich zawiera wytyczne, które wskazują, jak wystawić armię, stworzyć pole bitwy i w jaki sposób umieścić na nim wojska. Misja zawiera też obowiązujące w bitwie zasady i opisuje cele, które dają zwycięstwo.

Każdy z graczy dowodzi armią figurek Citadel (są one nazwane modelami). Armia wystawiona do walki jest określana przez misję. Każda armia ma określony swój poziom mocy.

Startery Warhammer 40.000

Zaczynając przygodę z uniwersum Warhammera w grze planszowej, warto wybrać  odpowiedni zestaw startowy. Poszczególne zestawy można rozbudowywać. W Centrum Gier Pegaz w Bydgoszczy doradzimy, jak rozpocząć budowę swojej armii.

Śledź nas na Facebooku