Filtruj według

Kategorie
więcej... mniej
Cena
14 850
Filtruj

Lista produktów marki Games-Workshop

Czy już jesteś fanem Uniwersum Warhammera i innych gier bitewnych, czy dopiero nim zostaniesz?

W Centrum Gier Pegaz czekają na Ciebie produkty Games Workshop – firmy, która w latach 80. stworzyła system fabularny Warhammer. Ta strategiczna gra bitewna z doskonałymi modelami do grania i kolekcjonowania ma już ogromną społeczność na całym świecie.

W Centrum Gier Pegaz znajdziesz produkty Games Workshop, w tym m.in:

 • Warhammer 40.000 (w którego świecie osadzonych jest wiele gier planszowych, karcianych i komputerowych, a także książek)

 • Age of Sigmar

 • Władca Pierścieni i Hobbit

 • Necromunda

 • Adeptus Titanicus

 • Kill Team

 • Black Library

 • Warhammer Commemorative Series

 • Limitowane zestawy armijne

 • Pudełka na figurki

 • Zestawy startowe i dodatkowe do gier

 • Akcesoria do malowania figurek: dziesiątki kolorów farb, kleje, pędzle, narzędzia, podstawki i wszystko to, czego potrzebuje Twoje figurkowe hobby.

Odwiedź nas i poznaj całą gamę produktów Games Workshop. Chętnie doradzimy Ci w wyborze zestawu – dla Ciebie albo na prezent dla bliskiej osoby.

Games Workshop to brytyjskie przedsiębiorstwo specjalizujące się w projektowaniu i dystrybucji gier planszowych. Jest najbardziej znane z kreacji i rozwijania Warhammer Fantasy Battle i Warhammer 40,000 – dwóch z najpopularniejszych systemów gier bitewnych na świecie. Firma ta została założona w 1975 roku przez Iana Livingstone'a, Steve'a Jacksona i Johna Peake'a.

Games Workshop początkowo skupiało się na imporcie i sprzedaży amerykańskich gier RPG, ale szybko zaczęło tworzyć własne produkty. Ich pierwszym dużym sukcesem był Warhammer Fantasy Battle z 1983 roku, który wprowadził graczy w świat fantastycznych bitew w średniowiecznym, magicznym świecie.

Warhammer 40,000 z 1987 roku przeniósł koncept bitewny do mrocznej przyszłości. Ta gra szybko stała się flagowym produktem firmy, a znana jest z bogatej narracji i szczegółowego uniwersum. 

Aktualnie Games Workshop ma 300 sklepów na świecie, a jej produkty można są dostępne także w 4 000 innych punktach sprzedaży.  Jeżeli Twoją pasją są warhammer 40k figurki do malowania albo poszukujesz organizerów czy zestawów startowych, z pewnością je znajdziesz.

Games Workshop opracowało również szereg innych gier, modeli i akcesoriów związanych z tymi uniwersami. Firma ta jest znana z wysokiej jakości figurek, które są cenione przez kolekcjonerów i graczy na całym świecie, jak również z serii anglojęzycznych miesięczników White Dwarf oraz podręczników do gier Warhammer Fantasy Battle, Warhammer 40000 i The Lord of the Rings.

W społeczności Centrum Gier Pegaz jest wielu fanów uniwersów stworzonych przez Games Workshop. Dla nas najciekawsze przeżycie to wydarzenia i turnieje w Warhammera: w Centrum Gier Pegaz regularnie odbywają się rozgrywki ligi w AOS, a dla graczy dostępne są stoły do gier bitewnych wraz z terenami. Zapraszamy!

Śledź nas na Facebooku