Filtruj według

Cena
1 59
Producenci
Filtruj
Koszulki na karty
Koszulki na karty sklep Bydgoszcz

Koszulki na karty

W Centrum Gier Pegaz znajdziesz plastikowe koszulki na karty, dzięki którym przedłużysz żywotność swoich ulubionych gier. Tłuste ślady po chipsach nie splamią przepięknych grafik na kartach Twojej ukochanej karcianki. Zapomnisz też, czym są wycierające się z czasem postaci i symbole na kartach. Nie mówiąc już o uszkodzeniach takich jak przedarcie się cennego, kolekcjonerskiego egzemplarza karty.

Folie na karty - czy koszulki do kart - występują w szerokiej gamie rozmiarów. W zależności od tego, ile funduszy chcesz na nie przeznaczyć i jak bardzo lubisz określoną karciankę, wybierz plastikowe koszulki określonej jakości. Co ważne, koszulki do kart dobrej jakości zrobione są z materiałów, które nie zawierają szkodliwych kwasów i dzięki temu nie są szkodliwe dla kart.

Na rynku dostępne są folie na karty firm: Rebel, Gamegenic, FFG Standard, Dragon Shield i Ultra - Pro. Wśród nich znajdziesz koszulki do kart Pokemon, Magica i wielu innych, których regularnie używasz. Standardowy wymiar kart kolekcjonerskich i większości gier to ok. 64mm x 89mm. Zabierz swoje karty do Centrum Gier Pegaz, a na pewno coś do nich dopasujemy.

Śledź nas na Facebooku