Filtruj według

Cena
1 59
Producenci
Filtruj

Wydarzenia

Pegazowy turniej Disney Lorcana CCF Constructed Casual Friendly 1/2

Czytaj więcej..

czerwca 15, 2024  Do  czerwca 15, 2024
Centrum gier Pegaz ul. Pod Blankami 6 Bydgoszcz
Extra Draft FAB Part The Mistveil

Czytaj więcej..

czerwca 15, 2024  Do  czerwca 15, 2024
Turniej Draft Star Wars Unlimited

Czytaj więcej..

czerwca 17, 2024  Do  czerwca 17, 2024
Wstęp ŁuczniczQA Meetup 18 Czerwca 2024

Czytaj więcej..

czerwca 18, 2024  Do  czerwca 18, 2024
Grajkonik ul. Pod Blankami 6/1
Noc Erpegów czyli gry fabularne w Pegazie vol 6

Czytaj więcej..

czerwca 22, 2024  Do  czerwca 22, 2024
Turniej Mistrzowski Star Wars Unlimited w formacie PAUPER BYDGOSZCZ

Czytaj więcej..

czerwca 23, 2024  Do  czerwca 23, 2024
Centrum gier Pegaz ul. Pod Blankami 6 Bydgoszcz
Pegazowy turniej Disney Lorcana CCF Constructed Casual Friendly 2/2

Czytaj więcej..

czerwca 29, 2024  Do  czerwca 29, 2024
Centrum gier Pegaz ul. Pod Blankami 6 Bydgoszcz
Nerd Bazar, czyli kup i sprzedaj cenne geekowe artefekty!

Czytaj więcej..

czerwca 30, 2024  Do  czerwca 30, 2024
Centrum gier Pegaz ul. Pod Blankami 6
Trasa Cthulhu w Pegazie! 27.07.2024

Czytaj więcej..

lipca 27, 2024  Do  lipca 27, 2024
Koszulki na karty
Koszulki na karty sklep Bydgoszcz

Koszulki na karty

W Centrum Gier Pegaz znajdziesz plastikowe koszulki na karty, dzięki którym przedłużysz żywotność swoich ulubionych gier. Tłuste ślady po chipsach nie splamią przepięknych grafik na kartach Twojej ukochanej karcianki. Zapomnisz też, czym są wycierające się z czasem postaci i symbole na kartach. Nie mówiąc już o uszkodzeniach takich jak przedarcie się cennego, kolekcjonerskiego egzemplarza karty.

Folie na karty - czy koszulki do kart - występują w szerokiej gamie rozmiarów. W zależności od tego, ile funduszy chcesz na nie przeznaczyć i jak bardzo lubisz określoną karciankę, wybierz plastikowe koszulki określonej jakości. Co ważne, koszulki do kart dobrej jakości zrobione są z materiałów, które nie zawierają szkodliwych kwasów i dzięki temu nie są szkodliwe dla kart.

Na rynku dostępne są folie na karty firm: Rebel, Gamegenic, FFG Standard, Dragon Shield i Ultra - Pro. Wśród nich znajdziesz koszulki do kart Pokemon, Magica i wielu innych, których regularnie używasz. Standardowy wymiar kart kolekcjonerskich i większości gier to ok. 64mm x 89mm. Zabierz swoje karty do Centrum Gier Pegaz, a na pewno coś do nich dopasujemy.

Chroń swoje karty przed uszkodzeniami, wilgocią i zniszczeniem, dbając o nie z troską, na jaką zasługują.

W świecie gier karcianych detale mają ogromne znaczenie. Jednym z takich detali są koszulki na karty, kluczowa element kolekcji i tylko pozornie mało istotny.

Czym powinny się charakteryzować dobre koszulki na karty?

Przede wszystkim muszą być trwałe. Nie ma nic gorszego niż koszulki, które rozpadają się po kilku partiach gry. Dobrej jakości koszulki na karty powinny być też wykonane z materiału, który nie skleja się podczas gry, dzięki czemu karty w nich się nie zacinają. Właściwie dobrane koszulki pozwalają na łatwe tasowanie kart, co jest niezmiernie ważne w dynamicznej rozgrywce.

Różne rozmiary i producenci koszulek czekają w Centrum Gier Pegaz

Wiemy, jak ważny jest wybór odpowiednich koszulek do kart. Oferujemy szeroki wybór produktów różnych producentów, takich jak Rebel, Gamegenic, FFG Standard, Dragon Shield czy Ultra-Pro. Dzięki temu każdy gracz, niezależnie od tego, czy kolekcjonuje karty Pokemon, jest zapalonym fanem MTG, czy też spędza wolny czas na graniu w Warhammera, znajdzie u nas odpowiednie koszulki. Szeroka gama rozmiarów i kolorów pozwoli dopasować koszulki do Twojej kolekcji - albo kilku ;)

Dlaczego warto inwestować w koszulki na karty?

Karty kolekcjonerskie, takie jak te z gier MTG czy Warhammer mają nieocenioną wartość sentymentalną. Dzięki koszulkom zabezpieczasz je przed uszkodzeniami, które mogłyby nadszarpnąć ich wartość czy estetykę. Dobrej jakości koszulka na karty gwarantuje, że nawet przy częstym używaniu karty pozostaną w idealnym stanie. W końcu nie chodzi o to, by nie używać przedmiotów z obawy przed ich uszkodzeniem. Karcianki powinny lądować na stole tak często, jak to tylko możliwe!

Koszulki na karty jako inwestycja w jakość rozgrywki

Kiedy myślimy o koszulkach na karty, często koncentrujemy się głównie na ich funkcji ochronnej. Warto jednak pamiętać, że to nie tylko sprawa praktyczności. To po prostu komfort! Dzięki nim karty przesuwają się po stole gładko, a ich mieszanie staje się o wiele bardziej intuicyjne i przyjemne. Granie w gry to ma być przyjemność, a nie dodatkowa frustracja spowodowana tłustymi plamami po czipsach na kartach albo sklejającymi się foliami na karty.

Dla wielu graczy istotnym aspektem jest też estetyka. Przemyślane koszulki, które idealnie dopasowują się do kart, sprawiają, że cała talia fajnie się prezentuje. Jeśli zamierzasz uczestniczyć w turniejach czy spotkaniach klubowych, odpowiednie koszulki są wręcz obowiązkowe.

Zapraszamy do Centrum Gier Pegaz po najlepszej jakości koszulki do kart

Koszulki na karty to nieodłączny element wyposażenia każdego gracza. Oferują ochronę, funkcjonalność i estetykę, a jednocześnie pokazują, że dbasz o swoją kolekcję. W Centrum Gier Pegaz dbamy o to, by każdy mógł znaleźć koszulki na swoje karty, bez względu na to, czy jest początkującym kolekcjonerem czy doświadczonym mistrzem karcianych pojedynków. Zobacz, co mamy w naszej kolekcji, a jeśli potrzebujesz porady, przyjdź do sklepu w Bydgoszczy!

Śledź nas na Facebooku