Koszulki na karty Griffin Premium (65x100 mm) 100 sztuk Rebel

Ocena 

Koszulki dla kart o wymiarze: 65 x 100 mm

20,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość

Opis

Pożegnaj zawał serca spowodowany tłustym śladem po czipsach na kartach Twojej ulubionej karcianki! Przestań martwić się o to, że kolekcjonerska karta Pokemon straci na wartości przez mechaniczne uszkodzenie. Zaopatrz się w koszulki na karty Griffin Premium Rebel i ciesz się swoją pasją bez zbędnych obaw.

Czego możesz oczekiwać po tym zestawie 100 koszulek? Cechuje je wysoka przejrzystość i wytrzymałość, czyli to, czego wymagamy od tego produktu. Dzięki swojej bezbarwności nie będą przekłamywać grafik na kartach. Co ważne, są wykonane z polipropylenu, bez domieszek polichlorku winylu – możesz spodziewać się lepszej odporności na promieniowanie słoneczne i dużej elastyczności. 

Koszulki Griffin Premium nie absorbują wody. Ich chłonność po dobie zanurzenia wynosi około 0,03%! No i ta grubość premium wynosząca 90 mikronów - naprawdę trudno je uszkodzić przy wkładaniu kart.

Koszulki na karty rebel (65x100 mm) Griffin Premium: opinie o produkcie

Jeśli szukasz koszulek na karty 65x100 mm, które będą wytrzymałe i posłużą przez dłuższy czas, Griffin Premium to będzie dobry wybór! Pewnie każdemu z graczy zdarzył się nietrafiony wybór i nakładanie nowo zamówionych folii na karty kończyło się frustracją: a to dlatego, że koszulki się od razu niszczyły, a to były trudne w aplikacji. Z koszulkami premium nie ma takich problemów. 

Nasi klienci kupują je np. dla kart Pokemon TCG (na szerokość są idealne, mogą być odrobinę za długie, ale to nie jest kłopotem – w przeciwieństwie do nietrafionej szerokości) jak i do karcianek, które są szczególnie często wykładane na stół.

Koszulki 65x100 premium w Centrum Gier Pegaz

Zapraszamy do zakupu przez sklep internetowy, jak również do odwiedzin Centrum Gier Pegaz w Bydgoszczy. Doradzimy i pomożemy odziać Twoje karty w najlepszej jakości koszulki: tak, by służyły Ci jak najdłużej bez śladów użytkowania.

Szczegóły produktu
Rebel
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Koszulki na karty Griffin Premium (65x100 mm) 100 sztuk Rebel

Koszulki na karty Griffin Premium (65x100 mm) 100 sztuk Rebel

Koszulki dla kart o wymiarze: 65 x 100 mm

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku