Filtruj według

Od ilu graczy:
więcej... mniej
Do ilu graczy:
więcej... mniej
Wiek graczy:
więcej... mniej
Czas gry:
Cena
29 1275
Producenci
Filtruj

Wydarzenia

Pegazowy turniej Disney Lorcana CCF Constructed Casual Friendly 1/2

Czytaj więcej..

czerwca 15, 2024  Do  czerwca 15, 2024
Centrum gier Pegaz ul. Pod Blankami 6 Bydgoszcz
Extra Draft FAB Part The Mistveil

Czytaj więcej..

czerwca 15, 2024  Do  czerwca 15, 2024
Turniej Draft Star Wars Unlimited

Czytaj więcej..

czerwca 17, 2024  Do  czerwca 17, 2024
Wstęp ŁuczniczQA Meetup 18 Czerwca 2024

Czytaj więcej..

czerwca 18, 2024  Do  czerwca 18, 2024
Grajkonik ul. Pod Blankami 6/1
Noc Erpegów czyli gry fabularne w Pegazie vol 6

Czytaj więcej..

czerwca 22, 2024  Do  czerwca 22, 2024
Turniej Mistrzowski Star Wars Unlimited w formacie PAUPER BYDGOSZCZ

Czytaj więcej..

czerwca 23, 2024  Do  czerwca 23, 2024
Centrum gier Pegaz ul. Pod Blankami 6 Bydgoszcz
Pegazowy turniej Disney Lorcana CCF Constructed Casual Friendly 2/2

Czytaj więcej..

czerwca 29, 2024  Do  czerwca 29, 2024
Centrum gier Pegaz ul. Pod Blankami 6 Bydgoszcz
Nerd Bazar, czyli kup i sprzedaj cenne geekowe artefekty!

Czytaj więcej..

czerwca 30, 2024  Do  czerwca 30, 2024
Centrum gier Pegaz ul. Pod Blankami 6
Trasa Cthulhu w Pegazie! 27.07.2024

Czytaj więcej..

lipca 27, 2024  Do  lipca 27, 2024
Dodatki do Everdell
Dodatki do gry Everdell

Dodatki do Everdell

Polubiliście leśne zwierzęta, które dzielnie radzą sobie ze zmianą pór roku i podbijają nowe tereny? Nic dziwnego - gra Everdell podbiła serca tysięcy graczy na całym świecie, a teraz czeka, by zaprezentować się Wam w nowej, poszerzonej odsłonie. Jeszcze więcej kombinowania, jeszcze więcej elementów o przepięknej szacie graficznej! Chcecie zagrać z dodatkowymi dziesięcioma kartami? A może z chęcią rozegracie partie w zupełnie nowym środowisku?

Dodatki do gry Everdell wprowadzają szereg ciekawych zmian. Dzięki nim m.in. zagracie w Everdell w 6 osób, rozszerzycie grę o stację kolejową czy podwodny, dotąd nieodkryty świat. Znajdzie się też coś dla tych graczy, którzy lubią działanie czarnych charakterów w grze. Na graczy czeka również Click Clacks Upgrade Pack, który zawiera m.in. instrukcje i notes punktacji uwzględniający wszystkie dodatki i ponad 300 naklejek na meeple. 

W Centrum Gier Pegaz znajdziecie wszystkie dodatki do Everdell:

Everdell, z jego urokliwym światem i wciągającą mechaniką, już dawno stał się ulubionym tytułem wielu fanów planszówek. A gdy podstawka zacznie się Wam wydawać znajoma niczym własny ogród, przychodzi czas na dodatki, które odświeżą rozgrywkę i pokażą nowe ekscytujące rozdziały tej leśnej opowieści.

Everdell dodatki: który z nich wybrać?

Poniżej znajdziecie krótki opis każdego z dodatków.

Everdell: Stacja Nowoliść to nie tylko nowe karty, ale prawdziwa kolejowa rewolucja! Wyobraźcie sobie, że teraz Wasze zwierzęta mogą podróżować pociągami, odkrywając zupełnie nowe tereny. To rozszerzenie wprowadza nowy element planszy, czyli stację kolejową - dzięki temu będą Was odwiedzać goście przynoszący punkty zwycięstwa. Pojawiają się też m.in. pszczoły, nietoperze, koty i ślimaki.

Everdell: Mgielny Las wprowadza nikczemną postać: pajęczycę, która chce przejąć dolinę Everdell. Gracze walczą z nią w jedno- i dwuosobowych rozgrywkach. Czeka tu na Was 10 nowych legendarnych kart, 5 kart bohatera Everdell i wersje farm odzwierciedlające aktualną porę roku.

Everdell: Click Clacks Upgrade Pack to gratka dla miłośników detali. Oprócz instrukcji i notesu punktacji zawiera ponad 300 naklejek na meeple, co pozwala na jeszcze lepszą personalizację gry. Jeśli jesteście fanami Everdell, nie przejdziecie obok tego obojętnie!

Everdell: Święto Lata zabierze Was w świat pełen słońca i radości. To dodatek, który wprowadza elementy festiwalu i nowe, radosne wydarzenia do Waszego królestwa.

Everdell: Zimowy Szczyt jest jak ciepły koc w chłodny wieczór. Wnosi nie tylko zimowe elementy, ale i też zmiany w mechanice, nowe zwierzaki i wydłużenie rozgrywki. Gracze zaliczają go do najtrudniejszych, ale i najbardziej interesujących rozszerzeń do Everdell. Dobrze się łączy ze Świętem Lata.

Everdell: Perłowy Potok zabiera graczy w podróż do podwodnego królestwa. To dodatek dla tych, którzy chcą odkryć zupełnie nowy świat pełen tajemnic i niezwykłych mieszkańców. Znajdziecie tu dużo dodatkowych kart, a rozgrywka będzie bardziej złożona. Nie zabrakło miłych w dotyku pereł!

Everdell: Krostawiec to dodatek, który wprowadza trochę zamieszania. Lepiej nie dodawać go w początkowych rozgrywkach, a dopiero wtedy, gdy zapoznamy się w grą i będziemy mieli ochotę na więcej. To coś dla tych z Was, którzy lubią negatywną interakcję. Warto przemyśleć, czy grać w niego z dziećmi ;)

Everdell: Więcej! Więcej! zawiera 15 nowych kart, które - jak sama nazwa wskazuje - wnoszą więcej możliwości i decyzji do podjęcia. Można dzięki niemu zdobywać dodatkowe punkty. Z łatwością wprowadzicie go do podstawowej talii kart i być może zostanie tam na stałe.

Everdell: Legendy jest rozszerzeniem, w którym zwierzęta budują swoją cywilizację. Znajdziecie tu kolejne 10 kart gotowych do dodania do podstawowej talii, a na nich bohaterskie stworzenia albo budowle, dzięki którym rozwiniecie swoje miasto.

Everdell dodatki: ranking

Które dodatki cieszą się największą sympatią graczy? Które rozszerzenie wybrać, żeby móc spędzić jeszcze więcej godzin przy ulubionej planszówce? Gracze polecają szczególnie trzy rozszerzenia:

  • Everdell: Stacja Nowoliść
  • Everdell: Zimowy Szczyt
  • Everdell: Mgielny Las.

Każdy z tych dodatków znacząco wpływa na rozgrywkę i sprawia, że mimo tego, że znacie Everdell jak własną kieszeń, wciąż coś może Was zaskoczyć i zapewnić dreszczyk emocji.

Jeśli jesteście gotowi na kolejne przygody w tym czarującym świecie, zapraszamy do Centrum Gier Pegaz - chętnie pomożemy dobrać rozszerzenie do Waszych preferencji. Niech radość z grania w Everdell nigdy się nie kończy!

Śledź nas na Facebooku