Filtruj według

Od ilu graczy:
więcej... mniej
Czas gry:
Cena
10 139
Producenci
Filtruj
Yu-Gi-Oh!
Yu-Gi-Oh!

Yu-Gi-Oh!

Yu-Gi-Oh! to kolekcjonerska gra karciana oparta na grze Duel Monsters, popularnego anime. To coś wyjątkowego - i już kultowego - dla fanów smoków, różnej maści stworów i czarów. 

Karty Yu-Gi-Oh! Konami wydało w 1999 roku w Japonii, a trzy lata później trafiły do USA. Mają więc ponad 20 lat, a wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem graczy. W 2009 roku Guinness World Records uznali ją za najlepiej sprzedającą się grę karcianą na świecie. W 2021 roku szacowano, że sprzedało się około 35 miliardów kart. Ta liczba robi wrażenie - czas, żebyś sprawdził(a), skąd ta popularność! 

Gra Yu-Gi-Oh!, zapisywana przez graczy po prostu jako “yugioh”, jest dostępna w formie pojedynczych talii, boosterów i zestawów. Przystępne ceny dodatkowo zachęcają graczy do tego, by sprawdzić, o co chodzi z kultowością tego tytułu. Wydawca pamięta też o kolekcjonerach i dostarcza karty promocyjne - te rzadkie i unikalne karty będą ozdobą każdego albumu. 

Karty Yu-Gi-Oh! sklep Pegaz oczywiście ma na stanie - u nas możesz podpytać, poradzić się i obejrzeć karty przed zakupem. 

Śledź nas na Facebooku