Filtruj według

Od ilu graczy:
więcej... mniej
Czas gry:
Cena
10 750
Producenci
Filtruj

Wydarzenia

Pegazowy turniej Disney Lorcana CCF Constructed Casual Friendly 1/2

Czytaj więcej..

czerwca 15, 2024  Do  czerwca 15, 2024
Centrum gier Pegaz ul. Pod Blankami 6 Bydgoszcz
Extra Draft FAB Part The Mistveil

Czytaj więcej..

czerwca 15, 2024  Do  czerwca 15, 2024
Turniej Draft Star Wars Unlimited

Czytaj więcej..

czerwca 17, 2024  Do  czerwca 17, 2024
Wstęp ŁuczniczQA Meetup 18 Czerwca 2024

Czytaj więcej..

czerwca 18, 2024  Do  czerwca 18, 2024
Grajkonik ul. Pod Blankami 6/1
Noc Erpegów czyli gry fabularne w Pegazie vol 6

Czytaj więcej..

czerwca 22, 2024  Do  czerwca 22, 2024
Turniej Mistrzowski Star Wars Unlimited w formacie PAUPER BYDGOSZCZ

Czytaj więcej..

czerwca 23, 2024  Do  czerwca 23, 2024
Centrum gier Pegaz ul. Pod Blankami 6 Bydgoszcz
Pegazowy turniej Disney Lorcana CCF Constructed Casual Friendly 2/2

Czytaj więcej..

czerwca 29, 2024  Do  czerwca 29, 2024
Centrum gier Pegaz ul. Pod Blankami 6 Bydgoszcz
Nerd Bazar, czyli kup i sprzedaj cenne geekowe artefekty!

Czytaj więcej..

czerwca 30, 2024  Do  czerwca 30, 2024
Centrum gier Pegaz ul. Pod Blankami 6
Trasa Cthulhu w Pegazie! 27.07.2024

Czytaj więcej..

lipca 27, 2024  Do  lipca 27, 2024
Yu-Gi-Oh!
Yu-Gi-Oh!

Yu-Gi-Oh!

Yu-Gi-Oh! to kolekcjonerska gra karciana oparta na grze Duel Monsters, popularnego anime. To coś wyjątkowego - i już kultowego - dla fanów smoków, różnej maści stworów i czarów. 

Karty Yu-Gi-Oh! Konami wydało w 1999 roku w Japonii, a trzy lata później trafiły do USA. Mają więc ponad 20 lat, a wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem graczy. W 2009 roku Guinness World Records uznali ją za najlepiej sprzedającą się grę karcianą na świecie. W 2021 roku szacowano, że sprzedało się około 35 miliardów kart. Ta liczba robi wrażenie - czas, żebyś sprawdził(a), skąd ta popularność! 

Gra Yu-Gi-Oh!, zapisywana przez graczy po prostu jako “yugioh”, jest dostępna w formie pojedynczych talii, boosterów i zestawów. Przystępne ceny dodatkowo zachęcają graczy do tego, by sprawdzić, o co chodzi z kultowością tego tytułu. Wydawca pamięta też o kolekcjonerach i dostarcza karty promocyjne - te rzadkie i unikalne karty będą ozdobą każdego albumu. 

Karty Yu-Gi-Oh! sklep Pegaz oczywiście ma na stanie - u nas możesz podpytać, poradzić się i obejrzeć karty przed zakupem.

Gra Yu-Gi-Oh! powstała na bazie mangi o chłopcu, który… grał w karty. Pojawił się też serial animowany o tej samej nazwie. Od czasu premiery mangi w 1996 i serialu w 1998 roku historia zjednała sobie setki tysięcy fanów na całym świecie!

Opowieść o Yugi Mutou, który dzięki tajemniczemu egipskiemu artefaktowi - Milenijnemu Pasjansowi - staje się mistrzem gier, do dziś pozostaje w pamięci osób, które dorastały w latach 90. i po 2000 roku. 

W serialu Yu-Gi-Oh! centralne miejsce zajmuje gra karciana Duel Monsters, w której gracze wykorzystują fantastyczne karty do prowadzenia epickich pojedynków. A skoro Yugi Mutou miał się stać mistrzem gier, to nie mogło zabraknąć karcianki opartej na tej samej historii. Czy spełnia ona oczekiwania graczy?

Czy Yu-Gi-Oh! jest trudna?

Zdania graczy są podzielone. Niektórzy twierdzą, że praktyka czyni mistrza i dość szybko łapie się zasady, dla innych mechanika yugioh jest zbyt skomplikowana. Jedno jest pewne: gracze muszą dokładnie czytać i interpretować teksty na kartach, żeby zrozumieć ich funkcje i czas aktywacji. Mimo złożoności Yu-Gi-Oh! oferuje ogromną satysfakcję z gry, szczególnie gdy uda się zaskoczyć przeciwnika ukrytą pułapką czy zaklęciem.

Dlaczego warto zagrać w Yu-Gi-Oh!?

Jeśli lubisz karcianki TCG, koniecznie spróbuj yugioh - ta gra stale ewoluuje, dostosowując się do zmieniających się trendów w grach TCG. Twórcy wprowadzają nowe mechaniki i efekty, które przyspieszają rozgrywkę, ale klasyczny duch gry wciąż jest w niej żywy. To połączenie nostalgii i innowacji sprawia, że Yu-Gi-Oh! pozostaje jedną z najpopularniejszych gier karcianych na świecie.

Yu-Gi-Oh! oferuje ogromną bibliotekę kart, co pozwala na eksperymentowanie i tworzenie niepowtarzalnych talii. W Yu-Gi-Oh! gracze mogą tworzyć np. talie tematyczne, oparte na smokach, wampirach czy nawet postaciach z kreskówek. W Europie pojawiło się mnóstwo starter decków, structure decków, boosterów, zestawów specjalnych, big boxów, premier packs i wiele, wiele innych - jeśli wciągniesz się w ten świat, nie będzie miejsca na nudę. 

Społeczność Yu-Gi-Oh! w Polsce 

Yu-Gi-Oh! jest dostępna w wielu sklepach, w tym w Centrum Pegaz w Bydgoszczy. Obejrzyj karty dostępne w naszym sklepie, przyjdź po poradę albo znajdź w naszej społeczności kogoś, kto również jest fanem tej karcianki! Polecamy również społeczność yugioh, która na bieżąco aktualizuje informacje na swojej stronie internetowej - znajdziesz tam wskazówki do gry, chętnych do grania i newsy ze świata yu gi oh.

Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym graczem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z Yu-Gi-Oh!, w Pegaz Bydgoszcz znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do gry. 

Stwórz swoją unikalną talię i szykuj się na pojedynek!

Śledź nas na Facebooku