Filtruj według

Od ilu graczy:
więcej... mniej
Czas gry:
Cena
10 329
Producenci
Filtruj
Yu-Gi-Oh!
Yu-Gi-Oh!

Yu-Gi-Oh!

Yu-Gi-Oh! to kolekcjonerska gra karciana oparta na grze Duel Monsters, popularnego anime. To coś wyjątkowego - i już kultowego - dla fanów smoków, różnej maści stworów i czarów. 

Karty Yu-Gi-Oh! Konami wydało w 1999 roku w Japonii, a trzy lata później trafiły do USA. Mają więc ponad 20 lat, a wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem graczy. W 2009 roku Guinness World Records uznali ją za najlepiej sprzedającą się grę karcianą na świecie. W 2021 roku szacowano, że sprzedało się około 35 miliardów kart. Ta liczba robi wrażenie - czas, żebyś sprawdził(a), skąd ta popularność! 

Gra Yu-Gi-Oh!, zapisywana przez graczy po prostu jako “yugioh”, jest dostępna w formie pojedynczych talii, boosterów i zestawów. Przystępne ceny dodatkowo zachęcają graczy do tego, by sprawdzić, o co chodzi z kultowością tego tytułu. Wydawca pamięta też o kolekcjonerach i dostarcza karty promocyjne - te rzadkie i unikalne karty będą ozdobą każdego albumu. 

Karty Yu-Gi-Oh! sklep Pegaz oczywiście ma na stanie - u nas możesz podpytać, poradzić się i obejrzeć karty przed zakupem.

Gra Yu-Gi-Oh! powstała na bazie mangi o chłopcu, który… grał w karty. Pojawił się też serial animowany o tej samej nazwie. Od czasu premiery mangi w 1996 i serialu w 1998 roku historia zjednała sobie setki tysięcy fanów na całym świecie!

Opowieść o Yugi Mutou, który dzięki tajemniczemu egipskiemu artefaktowi - Milenijnemu Pasjansowi - staje się mistrzem gier, do dziś pozostaje w pamięci osób, które dorastały w latach 90. i po 2000 roku. 

W serialu Yu-Gi-Oh! centralne miejsce zajmuje gra karciana Duel Monsters, w której gracze wykorzystują fantastyczne karty do prowadzenia epickich pojedynków. A skoro Yugi Mutou miał się stać mistrzem gier, to nie mogło zabraknąć karcianki opartej na tej samej historii. Czy spełnia ona oczekiwania graczy?

Czy Yu-Gi-Oh! jest trudna?

Zdania graczy są podzielone. Niektórzy twierdzą, że praktyka czyni mistrza i dość szybko łapie się zasady, dla innych mechanika yugioh jest zbyt skomplikowana. Jedno jest pewne: gracze muszą dokładnie czytać i interpretować teksty na kartach, żeby zrozumieć ich funkcje i czas aktywacji. Mimo złożoności Yu-Gi-Oh! oferuje ogromną satysfakcję z gry, szczególnie gdy uda się zaskoczyć przeciwnika ukrytą pułapką czy zaklęciem.

Dlaczego warto zagrać w Yu-Gi-Oh!?

Jeśli lubisz karcianki TCG, koniecznie spróbuj yugioh - ta gra stale ewoluuje, dostosowując się do zmieniających się trendów w grach TCG. Twórcy wprowadzają nowe mechaniki i efekty, które przyspieszają rozgrywkę, ale klasyczny duch gry wciąż jest w niej żywy. To połączenie nostalgii i innowacji sprawia, że Yu-Gi-Oh! pozostaje jedną z najpopularniejszych gier karcianych na świecie.

Yu-Gi-Oh! oferuje ogromną bibliotekę kart, co pozwala na eksperymentowanie i tworzenie niepowtarzalnych talii. W Yu-Gi-Oh! gracze mogą tworzyć np. talie tematyczne, oparte na smokach, wampirach czy nawet postaciach z kreskówek. W Europie pojawiło się mnóstwo starter decków, structure decków, boosterów, zestawów specjalnych, big boxów, premier packs i wiele, wiele innych - jeśli wciągniesz się w ten świat, nie będzie miejsca na nudę. 

Społeczność Yu-Gi-Oh! w Polsce 

Yu-Gi-Oh! jest dostępna w wielu sklepach, w tym w Centrum Pegaz w Bydgoszczy. Obejrzyj karty dostępne w naszym sklepie, przyjdź po poradę albo znajdź w naszej społeczności kogoś, kto również jest fanem tej karcianki! Polecamy również społeczność yugioh, która na bieżąco aktualizuje informacje na swojej stronie internetowej - znajdziesz tam wskazówki do gry, chętnych do grania i newsy ze świata yu gi oh.

Bez względu na to, czy jesteś doświadczonym graczem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z Yu-Gi-Oh!, w Pegaz Bydgoszcz znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do gry. 

Stwórz swoją unikalną talię i szykuj się na pojedynek!

Śledź nas na Facebooku