Filtruj według

Od ilu graczy:
więcej... mniej
Do ilu graczy:
więcej... mniej
Wiek graczy:
więcej... mniej
Czas gry:
Cena
17 2999
Producenci
Filtruj
Flesh and Blood TCG
Flesh and Blood TCG

Flesh and Blood TCG

Flesh and Blood to kolekcjonerska gra karciana w której gracze prowadzą pojedynki bohaterów, którzy, niczym w znanych z gier komputerowych bijatykach, reprezentują różne klasy i style walki. Unikatową cechą mechaniki gry jest to, że każdą kartę można wykorzystać na trzy sposoby: zagrać ją płacąc jej koszt, używając jej jako źródło zasobów do zapłacenia za inną kartę, jako kartę, którą będziemy bronili ciosy przeciwnika.

Oprócz wielu różnych sztuk walk, którymi operują poszczególni bohaterowie (a mamy ich we Flesh and Blood ponad 16 min: rycerza, ninję, czarodzieja, łuczniczkę czy nawet steampunkowego konstruktora!) Gracze dobierają swoim bohaterom również ekwipunki i oręż, w którym przystępują do pojedynków, które to wspierają strategię danego Gracza jak i skutecznie bronią przed obrażeniami zadanymi przez przeciwnika.

Zagraj we Flesh and Blood w Bydgoszczy

W Centrum gier Pegaz w Bydgoszczy odbywają się regularne w każdą środę i sobotę o 19:00 turnieje w Flesh and Blood TCG. Od godziny 18:00 w te dni prowadzimy bezpłatną naukę zasad gry z darmowymi taliami demo dla Uczestników!

Śledź nas na Facebooku