Filtruj według

Od ilu graczy:
więcej... mniej
Do ilu graczy:
więcej... mniej
Wiek graczy:
więcej... mniej
Czas gry:
Cena
89 379
Producenci
Filtruj
Wsiąść do Pociągu
Wsiąść do pociągu - gra i dodatki

Wsiąść do Pociągu

Historia gry "Wsiąść do pociągu" sięga 2004 roku, kiedy to firma Days of Wonder zaprezentowała pierwszą edycję gry na targach Spiel w Essen. Gra szybko stała się hitem, zdobywając wiele nagród i wyróżnień. Od tamtej pory seria „Wsiąść do pociągu” rozwinęła się i zawiera wiele różnych wariantów - zagracie na przykład w wersje regionalne, takie jak choćby  „Wsiąść do pociągu: Europa” czy „"Wsiąść do pociągu: Indie”.

Gra „Wsiąść do pociągu” to doskonała opcja dla graczy w różnym wieku i o różnym poziomie zaawansowania, ale bardzo często polecana osobom, które dopiero wciągają się w planszówki. I nic dziwnego, bo dzięki swoim prostym zasadom, gra jest łatwa do nauczenia się nawet dla początkujących. Zaawansowani gracze też nie będą się nudzić, bo ta planszówka daje wiele okazji, by pogłówkować nad stołem. Czy to możliwe, by gra była aż tak uniwersalna? Jeśli dotąd nie mieliście okazji spróbować rozgrywki w tę kultową grę, polecamy tego doświadczyć!

Dzięki grom z tej serii macie możliwość rozwijać swoje umiejętności planowania, kreatywności, logicznego myślenia i szybkiego podejmowania decyzji. Lekcja geografii jeszcze nigdy nie była tak przyjemna.

Obiecujemy, że podróż tymi pociągami nigdy nie będzie się dłużyć. Ostatecznie zawsze możecie wysiąść na stacji i pojechać w innym kierunku. Zatem gdzie jedziemy dzisiaj: do Afryki albo Azji? A może zostajemy w Europie? 

Śledź nas na Facebooku