Filtruj według

Od ilu graczy:
więcej... mniej
Do ilu graczy:
więcej... mniej
Czas gry:
Producenci
Filtruj
Disney Lorcana kolekcjonerska gra karciana (Trading Card Game)
Disney Lorcana kolekcjonerska gra karciana (Trading Card Game)

Disney Lorcana kolekcjonerska gra karciana (Trading Card Game)

Czy przyjemności płynące z oglądania filmów Disneya i grania w karcianki da się połączyć? Oczywiście, że tak! W dodatku w kolekcjonerskiej grze Disney Lorcana czeka na Was wiele postaci, których dotąd nie oglądaliście na szklanym ekranie. Ponadto dobrze znani Wam bohaterowie w procesie projektowania otrzymali zupełnie nowy styl, co pozwala na zupełnie nowy odbiór postaci!

Disney Lorcana to gra karciana, która pozwala graczom na zbieranie, wymianę i rozgrywanie pojedynków z użyciem specjalnych kart. Każda karta reprezentuje postać, przedmiot lub zdolność, która może być wykorzystana podczas gry.

Ciekawą opcją jest możliwość personalizowania talii i dostosowanie jej do swojego stylu rywalizacji. Dzięki różnym zestawom możesz powiększyć swoją kolekcję i ulepszać talie.

Gra karciana Disney Lorcana jest idealna dla fanów Disneya, którzy lubią karty kolekcjonerskie i strategiczne gry. Walorem tego tytułu jest nie tylko świat Disneya i emocjonująca rywalizacja, ale też opcja wymieniania się kartami, by poszerzyć swoje kolekcje. 

Zestawy Disney Lorcana, które znajdziesz w Centrum Gier Pegaz:

Śledź nas na Facebooku