Filtruj według

Cena
125 229
Producenci
Filtruj
Dodatki do Scythe
Dodatki do gry Scythe

Dodatki do Scythe

Scythe, epicka gra planszowa osadzona w alternatywnym świecie lat 20. XX wieku, zdobyła serca miłośników gier na całym świecie. W tej rzeczywistości w parze idą konflikt i dyplomacja, a potężne mechy rozchodzą się po rozległych polach i nie ma miejsca na stagnację. Jeśli zdarzyło Ci się podczas kolejnej rozrywki w Scythe pomyśleć, że stoisz w miejscu, czas na nowe wrażenia. 

Dodatki do Scythe wzbogacają i pogłębiają przygodę z grą, oferując graczom nowe strategie, terytoria do odkrycia i  frakcje do kierowania.

Tym, którzy pragną rozszerzyć horyzonty swojego świata Scythe, prezentujemy kategorię dodatków przynoszących nowe wyzwania do Waszej ulubionej gry. Niech wiatr zmian poniesie Was w kierunku nowych przygód!

Dodatki do Scythe dostępne w Centrum Gier Pegaz:

Który dodatek wybrać? Dobre pytanie. Niżej znajdziesz podstawowe informacje o każdym z nich.

Który dodatek do Scythe wybrać?

Trudno odpowiedzieć na to pytanie ogólnie, bo każdy z graczy oczekuje od dodatku czegoś innego. Poniżej zamieszczamy esencję z każdego rozszerzenia do Scythe, a w razie dodatkowych pytań zapraszamy do Centrum Gier Pegaz. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i doradzimy w wyborze.

Scythe: Najeźdzcy z Dalekich Krain wprowadzają dwie nowe frakcje (Klany Albionu i Szohunat Togawa), których specyficzne zdolności robią wrażenie na fanach Scythe. Dodatek ten rozszerza rozgrywkę do 7 graczy. W pudle znajdziesz 10 figurek, nowe monety, drewniane znaczniki i nowe karty. Sprawdź tutaj

Scythe: Igrając z wiatrem to dwa dodatkowe moduły dla dowolnej liczby graczy kompatybilne z podstawową wersją gry oraz innymi rozszerzeniami. Atut tego dodatku to z pewnością wiele opcji strategicznych, które wpływają na regrywalność. To rozszerzenie wpływa na tempo gry oraz ją urozmaica. Trafiliśmy na opinię, że to klasyk z najwyższej półki! Ponadto znajdziesz tu okręty powietrzne (a do nich: figurki i karty) oraz karty rozstrzygnięć. Choć Igrając z wiatrem jest niewielkim dodatkiem, to wprowadza do rozgrywki ciekawe i płynne zmiany. Zobacz figurki tutaj

Scythe: Fenris Powstaje to jedno z ulubionych rozszerzeń graczy. Wprowadza aż 11 nowych modułów, których można używać w różnych kombinacjach. Prawdziwy zastrzyk regrywalności! Dodatkowo dostajesz aż 8 scenariuszy, które kreują dalszy bieg wydarzeń w świecie Scythe. W jedną kampanię można grać nawet kilkanaście godzin. Więcej informacji znajdziesz tutaj

Scythe: Modular Board to dwustronna plansza i cztery dwustronne kafle z różnymi heksami. Dzięki temu każda frakcja pokaże Ci nowe możliwości. Jest tu też 8 kafli z bazami oraz 8 kart premii za budowle. Sprawdź tutaj 

Scythe koszulki w Centrum Gier Pegaz

Na pewno chcesz, aby karty do Twojej ulubionej gry jak najdłużej świetnie się prezentowały. Zobacz, jakie koszulki do Scythe znajdziesz w Centrum Gier Pegaz:

Dlaczego warto grać w Scythe?

Jeżeli jakimś cudem nie grałeś(-łaś) jeszcze w Scythe, to podajemy Ci trzy powody, dla których warto to zmienić!

Głęboka strategia z wieloma ścieżkami do zwycięstwa: Scythe pozwala graczom na obranie wielu taktyk i strategii dzięki różnorodnym frakcjom, zdolnościom i możliwościom na planszy. Decyzje, które podejmujesz w jednej turze, będą miały wpływ na całą resztę gry, co dodaje jej głębi i wymaga przemyślenia każdego ruchu.

Przepiękna oprawa graficzna i jakość komponentów: Sztuka Jakuba Różalskiego, która zainspirowała twórcę gry, jest niezwykle wyrazista i klimatyczna. Komponenty gry, od metalowych monet po detale figurek, są wykonane z najwyższą dbałością o jakość, co sprawia, że rozgrywka jest nie tylko satysfakcjonująca, ale też wizualnie zachwyca. Połączenie świetnej fabuły, sprawnej mechaniki i pięknego wykonania - to przecież planszówka ideał!

Połączenie mechanik z różnych gatunków gier: Scythe łączy w sobie elementy gier ekonomicznych, gier o podbijaniu terytorium i gier z rozbudowaną interakcją między graczami. Dzięki temu gra oferuje unikalne doświadczenie, które zachwyci zaawansowanych graczy, ale będzie też dostępne i atrakcyjne dla nowicjuszy.

To tylko trzy z wielu powodów, dla których Scythe stała się jednym z najważniejszych tytułów w świecie gier planszowych w ostatnich latach. Czas w nią zagrać, z dodatkami lub bez!

Śledź nas na Facebooku