Filtruj według

Od ilu graczy:
więcej... mniej
Do ilu graczy:
więcej... mniej
Wiek graczy:
więcej... mniej
Czas gry:
Cena
119 319
Producenci
Filtruj
Dodatki do Posiadłości Szaleństwa
Dodatki do gry Posiadłość Szaleństwa

Dodatki do Posiadłości Szaleństwa

Gry przygodowej “Posiadłość Szaleństwa”, inspirowanej prozą H.P. Lovecrafta i jego mitologią Cthulhu, pewnie nie musimy nikomu przedstawiać. Może jednak odwiedził nas ktoś poszukujący nowych wrażeń z tą ulubioną planszówką?

“Posiadłość Szaleństwa” i dodatki do niej gwarantują emocjonującą rozrywkę na kolejne planszówkowe wieczory. Z rozszerzeniami do tej kultowej gry poznacie nowych badaczy i nowy typ przeciwników, a Wasza szalona kolekcja powiększy się o nowe karty i żetony. Kto ma odwagę, wybierze się w dzikie rejony amazońskiej dżungli i miasteczka Arkham albo zmierzy z Lożą Srebrnego Świtu. 

Koniecznie sprawdźcie nowe scenariusze i swoje umiejętności odpychania przedwiecznego i współczesnego zła!

Dodatki do “Posiadłości Szaleństwa” dostępne w Centrum Gier Pegaz:

Posiadłość szaleństwa to jedna z tych gier planszowych, która sama w sobie jest pełnoprawnym, emocjonującym doświadczeniem. Rzecz dzieje się w mrocznym uniwersum H.P. Lovecrafta, gdzie gracze współpracują, by rozwikłać tajemnice niezwykłych, niekiedy przerażających miejsc, a czasami stawiają czoła niewyobrażalnym kosmicznym groźbom.

Gra opiera się na narracji prowadzonej za pomocą specjalnej aplikacji, co dodaje jej unikalności i poziomu immersji, którego rzadko doświadczamy w innych grach. Ale, tak jak w każdej dobrej historii, zawsze chcemy więcej.

Dlaczego warto mieć dodatki do gry "Posiadłość szaleństwa"?

Rozszerzenia do Posiadłości szaleństwa umożliwiają graczom pogłębienie przygody: wprowadzają nowe scenariusze, postacie, potwory i przedmioty. Każdy dodatek wnosi coś nowego do stołu; czy to nowe tajemnice do odkrycia, czy intrygujące wątki fabularne. Wybór dodatku do tej gry może się wiązać ze sporym dylematem, dlatego poniżej przybliżymy, czego dotyczy każdy z nich.

Które rozszerzenie wybrać?

Jak się pewnie domyślasz, wybór odpowiedniego rozszerzenia zależy w dużej mierze od osobistych preferencji gracza. Zależy też od tego, które masz już w swojej kolekcji, a które jeszcze na Ciebie czekają w naszym sklepie. Sprawdź, co wprowadzają poszczególne rozszerzenia:

Za Progiem: pierwszy dodatek do Posiadłości szaleństwa. Rozegrasz je wraz ze swoją ekipą i dwoma nowymi badaczami. Zagracie przeciwko nowym przeciwnikom. W pudle czekają też dodatkowe karty i żetony.

Przerażające Podróże: Podczas gdy będziesz podróżować przez prowincję Nowej Anglii rozpadnie się rzeczywistość, a to i tak nie jedyne zagrożenie, z którym będzie trzeba się zmierzyć. Nie bez powodu ten dodatek ma w nazwie „przerażający”!

Ścieżka Węża: Odwiedzisz rejony amazońskiej dżungli i będziesz odkrywać tajemnice zapomnianych cywilizacji, a poza tym: powstrzymywać klątwę Węża. Jeśli rozpadające się ruiny budzą w Tobie dreszcz ekscytacji, spróbuj koniecznie.

Ulice Arkham: Kryminaliści, mroczne moce, dziwni przybysze - z tym wszystkim trzeba będzie się zmierzyć w słynnych miejscach z miasteczka Arkham. Do akcji wkroczą potężne eliksiry, przedmioty i zaklęcia.

Świątynia Świtu: czekają na Ciebie dwa scenariusze oparte na intrygach Loży Srebrnego Świtu. Poza tym: nowi badacze, zaklęcia, przedmioty i upiory w nowej odsłonie.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na pytanie, który dodatek jest najlepszy - każdy z nich oferuje coś unikalnego, co z pewnością wzbogaci Twoją rozgrywkę. Przyjdź do Centrum Gier Pegaz, a opowiemy Ci o nich więcej!

Emocje i aplikacja - nieodłączny komponent rozgrywki

Grając w Posiadłość szaleństwa, można spodziewać się prawdziwej huśtawki emocji. Często przewijają się momenty napięcia, ekscytacji, strachu. Każda decyzja ma znaczenie, a nieprzewidywalność scenariuszy często zaskakuje nawet doświadczonych graczy.

Dzięki aplikacji narracja staje się płynna, a opowieści są jeszcze bardziej wciągające. Muzyka, efekty dźwiękowe i dynamika prowadzenia rozgrywki przez aplikację powodują, że gracze czują się, jakby naprawdę byli częścią mrocznego świata Lovecrafta. Kto spróbował, ten wie!

Dodatki do "Posiadłości szaleństwa" to nie tylko nowe karty i elementy. To przede wszystkim nowe doświadczenia. Jeśli jesteś fanem podstawowej wersji gry, rozszerzenia są kolejnym krokiem, by jeszcze bardziej zanurzyć się w mrocznym uniwersum Lovecrafta.

Śledź nas na Facebooku