• Obniżka

Posiadłość Szaleństwa 2ed: Ulice Arkham

5902259204664
Ocena 

Miasto w niebezpieczeństwie...

319,00 zł
287,00 zł Zniżka 32,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Latarnie migoczące na każdym rogu ulicy to zbyt mało, aby rozproszyć ciemność spowijającą Arkham. W cichych pomieszczeniach Uniwersytetu Miskatonic naukowcy szukają odpowiedzi na pytania, których nigdy nie powinni zadawać.

Reliktów wystawionych w Muzeum Miskatonic nie sposób oddzielić od ich zagadkowej i krwawej przeszłości. Z kolei w mniej poważanych miejscach gangi O’Banniona i Sheldona szerzą zepsucie i przemoc, żerując na mieszkańcach tego tajemniczego miasteczka w Massachusetts.

Rozszerzenie Posiadłość szaleństwa: Ulice Arkham wprowadza do gry słynne miejsca z miasteczka Arkham i związane z nimi mroczne tajemnice. Trzy nowe scenariusze wystawią badaczy na próbę i zmuszą do konfrontacji z przybyszami spoza gwiazd, niewyobrażalnymi mocami i brutalnymi kryminalistami.

Aby odeprzeć przedwieczne i współczesne zło, badacze muszą wyzwolić swój pełen potencjał i wykorzystać zmieniające rzeczywistość zaklęcia, potężne przedmioty i dziwne eliksiry. Arkham musi zostać ocalone bez względu na cenę.

Szczegóły produktu
Galakta
5902259204664

Opis

Czas gry:
180+ minut
Od ilu graczy:
1
Do ilu graczy:
5
Wiek graczy:
14+
Język:
polski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Posiadłość Szaleństwa 2ed: Ulice Arkham

Posiadłość Szaleństwa 2ed: Ulice Arkham

Miasto w niebezpieczeństwie...

Napisz swoją opinię
Zobacz także
4 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku