MikroMakro: Miejski poker

787790605096
Ocena 

Jeszcze więcej zbrodni w miasteczku zbrodni

139,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość

Opis

Witajcie w cichym, acz opanowanym przez kryminalistów miasteczku. Mroczne sekrety, podstępne kradzieże i zabójstwa są tu na porządku dziennym. Lokalna policja przestała panować nad sytuacją i dramatycznie potrzebuje waszej pomocy!

MikroMakro: Miejski poker to kontynuacja gry MikroMakro: Na tropie zbrodni. Pierwsza część stała się międzynarodowym bestsellerem - sprzedano ponad 500 000 kopii w 31 językach.

W MikroMakro: Miejski poker można grać niezależnie od pierwszej części, ale niektóre spośród zebranych tu szesnastu śledztw nawiązują do wcześniejszych historii. Gracze ponownie odwiedzą czarno-białe miasteczko pełne niewyjaśnionych zbrodni. Nowe sprawy są trudniejsze, bardziej wyrafinowane i momentami jeszcze bardziej kryminalne. Każda sprawa oznaczona jest specjalnym symbolem, pozwalającym ocenić rodzicom, czy treść jest odpowiednia do grania z ich dziećmi.

MikroMakro to gra kooperacyjna. Będziecie wspólnie rozwiązywać sprawy kryminalne, dociekać motywów, szukać dowodów i skazywać winowajców. Bystre oko przyda się wam nie mniej niż przenikliwy umysł. Przed wami kawał detektywistycznej roboty!

Szczegóły produktu
787790605096
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

MikroMakro: Miejski poker

MikroMakro: Miejski poker

Jeszcze więcej zbrodni w miasteczku zbrodni

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku