• Obniżka

Pory roku: Zaczarowane Królestwo

3558380026372
Ocena 

Przygotuj się na nowe wyzwania i czary!

99,00 zł
86,00 zł Zniżka 13,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Produkt na przedsprzedaży. Data premiery: III kwartał 2021 r.

W sercu lasu Argos rozpoczyna się właśnie Turniej Dwunastu Pór Roku, w którym zmierzą się najpotężniejsi czarnoksiężnicy królestwa. Walczący o miano Arcymaga Królestwa Xidit sami wybrali to niezwykłe miejsce, gdyż wciąż działają tu zaklęcia, których moc trwa nieprzerwanie od czasów, gdy po ziemi chodzili bogowie.

Zaczarowane Królestwo to rozszerzenie do gry Pory Roku. 40 nowych kart Mocy można łączyć ze 100 kartami z gry podstawowej. 10 kart Czarów sprawi, że każda rozgrywka będzie oferowała jeszcze więcej możliwości, a 12 żetonów zdolności specjalnych wyróżni Twojego czarnoksiężnika spośród reszty.

UWAGA! Wersja gry z 2021 roku została zmieniona jedynie pod kątem redakcyjnym. Oznacza to, że wersję podstawową i dodatki zakupione przed rokiem 2021 można swobodnie łączyć z nową wersją podstawową i dodatkami.

Czym są Pory Roku?

To przepięknie ilustrowana, strategiczna gra oparta o rzuty kośćmi i budowanie własnej talii. Podczas rozgrywek gracze wcielają się w uczestników czarodziejskiego turnieju, rywalizując o tytuł Arcymaga królestwa Xidit. Aby wygrać, będą musieli mądrze wybierać najlepsze z dostępnych elementów i wykorzystywać nadarzające się okazje, by dostosowywać się do zmiennych warunków pór roku. 

Szczegóły produktu
Rebel
3558380026372
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Pory roku: Zaczarowane Królestwo

Pory roku: Zaczarowane Królestwo

Przygotuj się na nowe wyzwania i czary!

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku