• Obniżka

Pory roku: Ścieżka Przeznaczenia

3558380026389
Ocena 

Przygotuj się na nowe wyzwania i staw czoła przeznaczeniu!

99,00 zł
86,00 zł Zniżka 13,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość

Opis

Produkt na przedsprzedaży. Data premiery: III kwartał 2021 r.

 Głęboko w gęstwinach lasu Argos toczy się pojedynek między najpotężniejszymi czarnoksiężnikami królestwa, a każdy z nich wierzy, że to właśnie on jest wybrańcem Przeznaczenia. Przekucie tej wiary w rzeczywistość będzie wymagało odwagi i determinacji, a Przeznaczenie to bardzo kapryśna pani...

Ścieżka Przeznaczenia to drugie rozszerzenie do gry Pory Roku. Zawiera 21 nowych kart Mocy (po dwie kopie każdej karty), które można łączyć ze wszystkimi innymi kartami oraz 10 nowych kart Czarów. Możecie również powiększyć swój arsenał o 6 żetonów zdolności specjalnych oraz pozwolić kości przeznaczenia pokierować waszym losem!

UWAGA! Wersja gry z 2021 roku została zmieniona jedynie pod kątem redakcyjnym. Oznacza to, że wersję podstawową i dodatki zakupione przed rokiem 2021 można swobodnie łączyć z nową wersją podstawową i dodatkami.

Czym są Pory Roku?

To przepięknie ilustrowana, strategiczna gra oparta o rzuty kośćmi i budowanie własnej talii. Podczas rozgrywek gracze wcielają się w uczestników czarodziejskiego turnieju, rywalizując o tytuł Arcymaga królestwa Xidit. Aby wygrać, będą musieli mądrze wybierać najlepsze z dostępnych elementów i wykorzystywać nadarzające się okazje, by dostosowywać się do zmiennych warunków pór roku. 

Szczegóły produktu
Rebel
3558380026389
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Pory roku: Ścieżka Przeznaczenia

Pory roku: Ścieżka Przeznaczenia

Przygotuj się na nowe wyzwania i staw czoła przeznaczeniu!

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku