Kakao: Diamenty

5906395350315
Ocena 

Rozszerzenie zawierające 4 dodatki!

69,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Kakao - Diamenty wprowadza do rozgrywki kolejne cztery interesujące dodatki: Kopalnię kamieni szlachetnych, Drzewo życia, Łaskę cesarza i nowych pracowników. Nowe dodatki można mieszać z dodatkami z rozszerzenia Kakao:Czekolada. Można również stworzyć "dużą grę", w której wykorzystuje się podstawową wersję Kakao oraz wszystkie dostępne dodatki.

Opis dodatków wchodzących w skład Kakao - Diamenty:

Kopalnia kamieni szlachetnych - po odkryciu kafelka kopalni, kładzie się na nim jeden z czterech kamieni szlachetnych. Gracze pozyskują je, dokładając swoich robotników do kopalni. Po zebraniu zestawu różnych kamieni, wymieniają go na cenną złotą maskę.

Drzewo życia - za każdego aktywowanego pracownika przyległego do kafelka drzewa życia, gracz może wziąć z banku złoto o wartości 1. Jednak jeśli na przyległym boku kafla pracowników nie ma pracownika, gracz bierze z banku złoto o wartości 3.

Łaska cesarza - za każdym razem, kiedy gracz umieszcza kafel pracowników w rzędzie lub kolumnie, w której znajduje się pionek cesarza, przenosi pionek cesarza na kafel, który przed chwilą dołożył. Gracz otrzymuje jedną sztukę złota, za każdym razem, kiedy rozpoczyna swoją turę i na jego kafelku pracowników znajduje się pionek cesarza.

Nowi pracownicy - szesnaście zupełnie nowych kafelków pracowników, po czterech dla każdego gracza!

Uwaga! To nie jest samodzielna gra!

Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Kakao

Szczegóły produktu
5906395350315
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Kakao: Diamenty

Kakao: Diamenty

Rozszerzenie zawierające 4 dodatki!

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku