Star Wars: Legion - Clone Wars Core Set

841333109202
Ocena 

Zestaw startowy dla dwóch graczy! 

399,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Wojna ogarnęła galaktykę. Ogromne siły Sojuszu Separatystów, wzmocnione pozornie niekończącymi się szeregami droidów bojowych, zepchnęły Republikę Galaktyczną na skraj rozpadu i klęski. Jedyną nadzieją Republiki jest jej armia elitarnych żołnierzy-klonów, dowodzonych do bitwy przez szlachetnych, władających Mocą Rycerzy Jedi.

Wojna między nimi to epicka walka, w której każda bitwa może odwrócić bieg wydarzeń i odmienić losy galaktyki. Możesz zanurzyć się w tym epickim konflikcie, zbierając swoje siły i prowadząc je przeciwko przeciwnikom w legendarnych bitwach lądowych Gwiezdnych Wojen dzięki zestawowi Star Wars: Legion - Clone Wars Core Set!

Star Wars: Legion - Clone Wars Core Set zaprasza Cię do wkroczenia w zupełnie nową erę bitew piechoty w galaktyce Gwiezdnych Wojen, w której przeważające siły droidów Separatystów stają przeciwko armiom żołnierzy-klonów i rycerzy Jedi. Gdy to zrobisz, zbierzecie siły najbardziej kultowych bohaterów, złoczyńców, żołnierzy i pojazdów z Wojen Klonów, w tym Obi-Wana Kenobiego i generała Grievousa.

Oprócz wprowadzenia do gry Republiki Galaktycznej i Sojuszu Separatystów, zestaw podstawowy Star Wars: Legion — Clone Wars zawiera wszystkie karty, narzędzia i żetony potrzebne do natychmiastowego rozpoczęcia inscenizacji własnych bitew Gwiezdnych Wojen, dzięki czemu jest to idealny punkt wyjścia by zacząć budować swoją kolekcję Star Wars: Legion!

Funkcje zestawu podstawowego Star Wars: Legion - Clone Wars:

39 niepomalowanych i bardzo szczegółowych figurek daje ci klocki potrzebne do rozpoczęcia składania armii Republiki Galaktycznej lub Sojuszu Separatystów.

Obi-Wan Kenobi i generał Grievous pozują z mieczami świetlnymi w pogotowiu, gotowi poprowadzić swoje wojska do bitwy i pochwalić się swoimi umiejętnościami w walce. Obie te figurki są dostępne wyłącznie w zestawie podstawowym Wojen klonów.

Dwa oddziały oddziałów klonów fazy I przystępują do walki o zachowanie Republiki. Pięciu nosi karabin blasterowy DC-15A, a dwóch specjalistów od ciężkiej broni zwiększa siłę ognia za pomocą obrotowego działa blasterowego Z-6 i karabinu blasterowego DC-15 zmodyfikowanego do strzelania z dużej odległości.

Miniaturowy śmigacz BARC zapewnia żołnierzom klonów bardzo potrzebną prędkość, ponieważ starają się wymanewrować droidy bojowe Separatystów i można go złożyć z wózkiem bocznym lub bez. Ci, którzy mają przyczepę boczną, mogą dodatkowo dostosować swój śmigacz za pomocą podwójnego strzelca laserowego, strzelca RPS-6 lub strzelca jonowego.

Dwie drużyny droidów bojowych B1 są gotowe zmiażdżyć każdy opór samą masą liczb. Siedmiu jest uzbrojonych w karabiny blasterowe E-5, a dwóch specjalistów od ciężkiej broni ma przy sobie karabin blasterowy E-5C lub wyrzutnię rakiet E-60R.

Jedna jednostka dwóch droideków jest gotowa do walki w trybie kołowym. Gdy już tam dotrą, miniatury w trybie kołowym można zastąpić dwiema miniaturami Droideka, gotowymi do zadawania ciężkiego ognia celom, którymi droidy bojowe B1 nie mogą się zająć.

Szczegóły produktu
841333109202

Opis

Czas gry:
60+ minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
2
Wiek graczy:
14+
Język:
angielski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Star Wars: Legion - Clone Wars Core Set

Star Wars: Legion - Clone Wars Core Set

Zestaw startowy dla dwóch graczy! 

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku