• Obniżka

Star Wars Legion - Clone Wars Core Set

841333109202
Ocena 

Zestaw startowy dla dwóch graczy! 

519,00 zł
459,00 zł Zniżka 60,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 419,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Wojna ogarnęła galaktykę. Ogromne siły Sojuszu Separatystów, wzmocnione pozornie niekończącymi się szeregami droidów bojowych, zepchnęły Republikę Galaktyczną na skraj rozpadu i klęski. Jedyną nadzieją Republiki jest jej armia elitarnych żołnierzy-klonów, dowodzonych do bitwy przez szlachetnych, władających Mocą Rycerzy Jedi.

Wojna między nimi to epicka walka, w której każda bitwa może odwrócić bieg wydarzeń i odmienić losy galaktyki. Możesz zanurzyć się w tym epickim konflikcie, zbierając swoje siły i prowadząc je przeciwko przeciwnikom w legendarnych bitwach lądowych Gwiezdnych Wojen dzięki zestawowi Star Wars: Legion - Clone Wars Core Set!

Star Wars: Legion - Clone Wars Core Set zaprasza Cię do wkroczenia w zupełnie nową erę bitew piechoty w galaktyce Gwiezdnych Wojen, w której przeważające siły droidów Separatystów stają przeciwko armiom żołnierzy-klonów i rycerzy Jedi. Gdy to zrobisz, zbierzecie siły najbardziej kultowych bohaterów, złoczyńców, żołnierzy i pojazdów z Wojen Klonów, w tym Obi-Wana Kenobiego i generała Grievousa.

Oprócz wprowadzenia do gry Republiki Galaktycznej i Sojuszu Separatystów, zestaw podstawowy Star Wars: Legion — Clone Wars zawiera wszystkie karty, narzędzia i żetony potrzebne do natychmiastowego rozpoczęcia inscenizacji własnych bitew Gwiezdnych Wojen, dzięki czemu jest to idealny punkt wyjścia by zacząć budować swoją kolekcję Star Wars: Legion!

Funkcje zestawu podstawowego Star Wars: Legion - Clone Wars:

39 niepomalowanych i bardzo szczegółowych figurek daje ci klocki potrzebne do rozpoczęcia składania armii Republiki Galaktycznej lub Sojuszu Separatystów.

Obi-Wan Kenobi i generał Grievous pozują z mieczami świetlnymi w pogotowiu, gotowi poprowadzić swoje wojska do bitwy i pochwalić się swoimi umiejętnościami w walce. Obie te figurki są dostępne wyłącznie w zestawie podstawowym Wojen klonów.

Dwa oddziały oddziałów klonów fazy I przystępują do walki o zachowanie Republiki. Pięciu nosi karabin blasterowy DC-15A, a dwóch specjalistów od ciężkiej broni zwiększa siłę ognia za pomocą obrotowego działa blasterowego Z-6 i karabinu blasterowego DC-15 zmodyfikowanego do strzelania z dużej odległości.

Miniaturowy śmigacz BARC zapewnia żołnierzom klonów bardzo potrzebną prędkość, ponieważ starają się wymanewrować droidy bojowe Separatystów i można go złożyć z wózkiem bocznym lub bez. Ci, którzy mają przyczepę boczną, mogą dodatkowo dostosować swój śmigacz za pomocą podwójnego strzelca laserowego, strzelca RPS-6 lub strzelca jonowego.

Dwie drużyny droidów bojowych B1 są gotowe zmiażdżyć każdy opór samą masą liczb. Siedmiu jest uzbrojonych w karabiny blasterowe E-5, a dwóch specjalistów od ciężkiej broni ma przy sobie karabin blasterowy E-5C lub wyrzutnię rakiet E-60R.

Jedna jednostka dwóch droideków jest gotowa do walki w trybie kołowym. Gdy już tam dotrą, miniatury w trybie kołowym można zastąpić dwiema miniaturami Droideka, gotowymi do zadawania ciężkiego ognia celom, którymi droidy bojowe B1 nie mogą się zająć.

Szczegóły produktu
841333109202

Opis

Czas gry:
60+ minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
2
Wiek graczy:
14+
Język:
angielski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Star Wars Legion - Clone Wars Core Set

Star Wars Legion - Clone Wars Core Set

Zestaw startowy dla dwóch graczy! 

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku