Wydarzenia

Turniej Magic: The Gathering Wilds of Eldraine Prerelease Sealed

Czytaj więcej..

września 2, 2023  Do  września 2, 2023
Centrum gier Pegaz ul. Pod Blankami 6 Bydgoszcz
Turniej Wehikuł Czasu Pokemon Prerelease Paldea Evolved

Czytaj więcej..

września 23, 2023  Do  września 23, 2023
Turniej Star Wars Shatterpoint w Pegazie

Czytaj więcej..

października 8, 2023  Do  października 8, 2023
Turniej Multi WPN Qualifier Ghent Belgium w Bydgoszczy w Centrum gier Pegaz

Czytaj więcej..

października 21, 2023  Do  października 22, 2023
Centrum gier Pegaz ul. Pod Blankami 6 Bydgoszcz
Turniej Przedpremierowy Pokemon TCG Paradox Rift

Czytaj więcej..

października 21, 2023  Do  października 21, 2023
Turniej Przedpremierowy Pokemon TCG Paradox Rift 2

Czytaj więcej..

października 28, 2023  Do  października 28, 2023
Turniej gry Flesh and Blood Skirmish w Pegazie

Czytaj więcej..

listopada 25, 2023  Do  listopada 25, 2023
Turniej Yu-Gi-Oh! z Mega nagrodami!

Czytaj więcej..

listopada 25, 2023  Do  listopada 25, 2023
  • Obniżka

Warhammer Age of Sigmar: Warrior Starter Set

5011921157808
Ocena 

Świetny sposób na rozpoczęcie gry w Warhammer Age of Sigmar

165,00 zł
140,00 zł Zniżka 25,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 125,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość

Opis

Wojny Dusz się skończyły, ale w Królestwie Bestii szykuje się nowy konflikt.

To czas wielkich zmian w Mortal Realms. Fala życia przetacza się przez osiem światów, by odeprzeć falę śmierci pozostawioną po Nekrotrzęsieniach, a siły Zakonu nie marnują czasu na roszczenia do nowo odmłodzonej krainy. Ale z Kragnosem, Koniec Imperiów, uwolnionym z więzienia i prowadzącym mściwy szał przez Ghur, Stormcast Eternals muszą stoczyć najcięższe dotychczas bitwy, aby chronić pionierskie Krucjaty Zwiastuna Świtu.

Wejdź do Warhammer Age of Sigmar z Warriorem – zestawem startowym zaprojektowanym, aby pomóc Ci wyruszyć w podróż z najlepszą na świecie grą wojenną fantasy. Dzięki modelom, zasadom, przewodnikom, które pomogą Ci zacząć i nie tylko, ten zestaw ułatwia rozpoczęcie hobby — buduj modele, naucz się grać i baw się godzinami z przyjacielem lub członkiem rodziny.

Ten zestaw w pudełku zawiera:

1x 80-stronicowa książka Warrior Edition (miękka oprawa): Odkryj wiedzę o grze Warhammer Age of Sigmar, a także opis frakcji i jednostek w książce. Książka zawiera również kilka wprowadzających samouczkowych planów bitewnych, które wykorzystują figurki w zestawie, zaprojektowanych tak, aby nauczyć cię podstaw gry w łatwych do opanowania fragmentach.

1x 56-stronicowa Księga zasad podstawowych (miękka oprawa): Biorąc pod uwagę całą zawartość zasad z Księgi Podstawowej Warhammer Age of Sigmar (dostępnej osobno), ta księga jest idealna, gdy chcesz powiększyć swoją armię i walczyć z innymi graczami.

18 plastikowych miniaturowych figurek Citadel: W sercu zestawu Warrior znajdują się dwie armie zupełnie nowych miniatur, z których każda jest sprytnie zaprojektowana, aby można je było połączyć bez użycia kleju. Każda siła składa się z dwóch potężnych jednostek uzbrojonych w niszczycielską broń i broń bojową, które można łatwo wzmocnić dodatkowymi posiłkami, aby działały jako elitarny rdzeń większej armii. Modele te obejmują:

6x Patronowie Burzy

Wybrani czempioni Sigmara, wyrwani ze swych śmiertelnych ciał w chwili śmierci i przekuci w lśniących bohaterów odzianych w grubą złotą zbroję. Każdy Stormcast Eternal to niemal nieśmiertelny wojownik zdolny do walki z hordami najbardziej zaciekłych potworów i odnoszenia zwycięstw.

- 1x Knight-Arcanum: Członkowie tajemniczej świątyni Valedictor, Knights-Arcanum, są niepoznawalnymi, ale potężnymi magami, których zadaniem jest ochrona odzyskanej starożytnej wiedzy. Model jest dostarczany z okrągłą podstawą Cytadela 40 mm.

- 5x Vindictors: Nieustraszeni wojownicy konklawe Odkupiciela, Vindictors to tarcza, o którą rozbijają się siły ruiny. Modele te są dostarczane z 5 okrągłymi podstawami Citadel 40 mm.

12x Kruleboyz

Ośmieleni pojawieniem się Kragnosa i chętni do rozprzestrzenienia się poza granice bagien swoich przodków, Kruleboyz to złośliwa, przebiegła rasa orruków, którzy nie cieszą się niczym więcej niż powaleniem wrogów za pomocą najbardziej podstępnych, najbardziej podstępnych taktyk, jakie mogą wymyślić.

- 1x Killaboss z 1x Stab-grot: Killabossowie to watażkowie Kruleboyz. Każdy z nich wyrwał swoją pozycję rywalom, będąc nie tylko potężnym wojownikiem, ale także posiadającym prawdziwą morską kunnin'. Model jest dostarczany z okrągłą podstawą Citadel 40 mm i okrągłą podstawą Citadel 25 mm.

- 10x Gutrippaz: Gutrippaz tworzą oślizgłe serce Kruleboyz. Te tłumy dzierżących włócznię zielonoskórych są znane ze swojej okrutnej kunnin' i złośliwej rozrywki, którą znajdują w powalaniu wroga za pomocą swojej niegodziwej, zatrutej broni. Modele te są dostarczane z 10 okrągłymi podstawami Citadel 32 mm.

4x Warscroll Cards i 2x Allegiance Ability Card: Dzięki tym kartom referencyjnym możesz szybko sprawdzić statystyki i zdolności swoich figurek Cytadeli. Już nigdy nie będziesz musiał przekopywać się przez książkę w samym środku ekscytującej gry.

1x Kartonowa funkcja terenu Bastionu Zwiastuna Świtu – przy użyciu odwróconej kartonowej tacy samego pudełka!

- Dwustronna mata do gier o wymiarach 30 na 22,4 cala: przekształć każdy stół kuchenny w rozdarty wojną krajobraz Ghur, królestwa bestii. Jedna strona przedstawia bagienny dom Kruleboyz w Thondia, a druga przedstawia zakurzoną pustynię równin Ghurish.

- 2x linijki zasięgu i 10x kości: te niezbędne akcesoria zapewnią Ci możliwość poruszania się, strzelania, walki wręcz i nie tylko.

- 2 arkusze informacyjne zasad: Zawierają przydatne informacje o zasadach, które ułatwiają zapoznanie się z podstawami gry Warhammer Age of Sigmar.

Te miniatury są dostarczane niepomalowane i wymagają montażu – zalecamy użycie kleju Citadel Plastic Glue i farb Citadel.

Szczegóły produktu
5011921157808
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Warhammer Age of Sigmar: Warrior Starter Set

Warhammer Age of Sigmar: Warrior Starter Set

Świetny sposób na rozpoczęcie gry w Warhammer Age of Sigmar

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku