• Obniżka

Warhammer Age of Sigmar: Extremis Starter Set

5011921143184
Ocena 

Świetny sposób na rozpoczęcie gry w Warhammer Age of Sigmar

550,00 zł
470,00 zł Zniżka 80,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Wojny Dusz dobiegły końca, ale w Krainie Bestii wrze nowy konflikt.

To czas wielkich zmian w Krainach Śmiertelników. Fala życia przetacza się przez osiem królestw, aby odeprzeć falę śmierci pozostawioną przez Nekrotrzęsienie, a siły Zakonu nie marnują czasu, by przejąć nowo odmłodzoną krainę. Ale gdy Kragnos, Koniec imperiów, został wypuszczony z więzienia i poprowadził mściwy szał w całym Ghur, Stormcast Eternals muszą stoczyć najtrudniejsze jak dotąd bitwy, aby ochronić pionierskie Krucjaty Zwiastuna Brzasku.

Wejdź do Warhammer Age of Sigmar z Extremis — zestawem startowym zaprojektowanym, aby zapewnić Ci kompleksowy start w najlepszą na świecie grę wojenną fantasy. Dzięki modelom, zasadom, przewodnikom, które pomogą Ci zacząć i nie tylko, ten ogromny zestaw ułatwi Ci rozpoczęcie hobby — buduj modele, ucz się grać i baw się godzinami ze znajomym lub członkiem rodziny.

Ten pudełkowy zestaw zawiera:

1x 80-stronicowa książka Extremis Edition (miękka okładka): Odkryj historię Warhammer Age of Sigmar, a także tło frakcji i jednostek w książce. Książka zawiera również kilka wstępnych planów bitew samouczków, które wykorzystują miniatury z zestawu, zaprojektowane tak, aby nauczyć cię podstaw gry w łatwych do opanowania fragmentach.

1x Podstawowa księga zasad (miękka okładka): zawiera wszystkie zasady z podstawowej księgi Warhammer Age of Sigmar (dostępnej osobno), ta książka jest idealna, gdy jesteś gotowy na rozbudowę swojej armii i walkę z innymi graczami.

32 plastikowe figurki Cytadeli wciskane: Sercem zestawu Extremis są dwie armie zupełnie nowych figurek, z których każda jest sprytnie zaprojektowana, aby można je było zsunąć bez użycia kleju. Każda siła składa się z trzech potężnych jednostek uzbrojonych w niszczycielską broń i sprzęt bojowy, które można łatwo wzmocnić dodatkowymi posiłkami, aby działały jako elitarny rdzeń większej armii. Modele te obejmują:

10x Wiecznościowcy Stormcasta

Wybrani czempioni Sigmara, wyrwani ze swoich śmiertelnych ciał w chwili śmierci i przekuci jako lśniący bohaterowie odziani w grubą złotą zbroję. Każdy Stormcast Eternal jest prawie nieśmiertelnym wojownikiem zdolnym do walki z hordami najgroźniejszych potworów i zwyciężania.

- 1x Lord-Imperatant z 1x Gryph-hound: Lord-Imperatant to jeden z największych strategów Sigmara. Każdy z nich jest potężnym wojownikiem na swój sposób, a ich największą siłą jest umiejętność dowodzenia swoimi siłami jako jedna niepowstrzymana machina wojenna. Te modele są dostarczane z okrągłą podstawą Citadel 40 mm i okrągłą podstawą Citadel 32 mm.

- 3x Pretorzy: Orszak Pretorów to jedni z najlepszych ochroniarzy we wszystkich królestwach, powiązani z ich podopiecznym na tajemnym poziomie. Te modele są dostarczane z 3 okrągłymi podstawami Citadel 40 mm.

- 5x Vindictors: Nieustraszeni wojownicy konklawe Odkupicieli, Vindictors to mur tarcz, o który rozbijają się siły zniszczenia. Te modele są dostarczane z 5 okrągłymi podstawami Citadel 40 mm.

22x Kruleboyz

Ośmieleni przybyciem Kragnosa i chętni do rozprzestrzenienia się poza granice swoich pradawnych bagien, Kruleboyz to okrutna, przebiegła rasa orruków, którzy nie cieszą się niczym innym, jak powalaniem wrogów za pomocą najbardziej podstępnych, najbardziej podstępnych taktyk, jakie mogą wymyślić.

- 1x Swampcalla Shaman z 1x Pot-grot: Nawet dla Kruleboyz, Swampcalla Shamans to paskudne stworzenia. Ci rzucający zaklęcia mają wrodzoną więź z zamieszkiwanymi przez siebie bagnami, które wykorzystują w hałaśliwych zaklęciach osłabiających, podczas gdy warzą ohydne eliksiry, aby pomóc swoim zielonoskórym pobratymcom. Modele te są dostarczane z okrągłą podstawą Citadel 40 mm i okrągłą podstawą Citadel 25 mm Slotta.

- 10x Gutrippaz: Gutrippaz tworzą oślizgłe serce Kruleboyz. Te motłochy uzbrojonych we włócznie zielonoskórych znane są z zaciekłej kunnin’ i złośliwej rozrywki, jaką czerpią z powalania wroga swoją nikczemną, zatrutą bronią. Te modele są dostarczane z 10 okrągłymi podstawami Citadel 32 mm.

- 10x Hobgrot Slittaz: Te złośliwe, małe brutale uwielbiają patroszyć wrogów swoimi nożami szczelinowymi i używać urządzeń wybuchowych zrabowanych ich duardinowym płatnikom. Modele te są dostarczane z 10 okrągłymi podstawami Citadel 25 mm Slotta.

6 kart Warscroll i 2 karty umiejętności Lojalności: Dzięki tym kartom referencyjnym szybko sprawdzisz statystyki i zdolności swoich figurek Cytadeli, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał przekopywać się przez książkę w trakcie ekscytującej gry.

5x Teren Cytadeli: Krajobrazy Krain Śmiertelników są usiane ruinami dawnych cywilizacji, których początki sięgają Wieku Mitów, przed nadejściem Chaosu. Te plastikowe elementy terenowe do klejenia zostały zaprojektowane tak, aby ożywić blat stołu. Zawierają one:

- 1x syfon Nexus

- 1x Posążek Strażnika

- 2x muszle domowe

- 1x Stos filarów

- Dwustronna plansza do gry o wymiarach 30 na 22,4 cala: przekształć dowolny stół kuchenny w rozdarty wojną krajobraz Ghur, Królestwa Zwierząt. Jedna strona przedstawia mokradłowy dom Kruleboyz w Thondii, podczas gdy druga przedstawia zakurzoną dzicz

Szczegóły produktu
5011921143184
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Warhammer Age of Sigmar: Extremis Starter Set

Warhammer Age of Sigmar: Extremis Starter Set

Świetny sposób na rozpoczęcie gry w Warhammer Age of Sigmar

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku