Wszystkie bestsellery
  • Obniżka

Warhammer Age of Sigmar: Dominion

5011921138036
Ocena 

Bardzo limitowany zestaw armijny do Warhammera: Age of Sigmar!

600,00 zł
439,00 zł Zniżka 161,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Wojny Dusz się skończyły, ale w Królestwie Bestii szykuje się nowy konflikt.

To czas wielkich zmian w Mortal Realms. Fala życia przetacza się przez osiem światów, by odeprzeć falę śmierci pozostawioną po Nekrotrzęsieniach, a siły Zakonu nie marnują czasu na roszczenia do nowo odmłodzonej krainy. Jednak wraz z Kragnosem, bogiem Zniszczenia, uwolnionym z więzienia i prowadzącym mściwy szał przez Ghur, Stormcast Eternals muszą stoczyć najtrudniejsze dotychczas bitwy, aby chronić pionierskie Krucjaty Zwiastuna Świtu.

Jeśli chcesz zagłębić się w nową edycję Warhammer Age of Sigmar, nie szukaj dalej niż ten wspaniały zestaw w pudełku. Warhammer Age of Sigmar: Dominion jest wyposażony w dwie potężne armie, które rzucają przekutych Stormcast Eternals przeciwko rosnącemu zagrożeniu ze strony Kruleboyz – przebiegłych i zabójczych orruków pochodzących z bagien Ghur. Zestaw zawiera również dostępną wyłącznie w Dominion wersję podstawowej księgi Warhammer Age of Sigmar, która zawiera obszerne informacje na temat fantastycznej scenerii gry, a także pełny zestaw zasad dotyczących grania w ekscytujące gry figurkami Cytadeli.

Ten zestaw w pudełku zawiera:

1x 360-stronicowa księga główna Warhammer Age of Sigmar (twarda okładka): Odkryj tradycję Warhammer Age of Sigmar i naucz się opanować wspaniałe armie dzielnych wojowników, dzikich demonów i nie tylko na polu bitwy. Ten obszerny tom wiedzy zawiera wszystkie podstawowe zasady gry, trzy różne style rozgrywki odpowiednie dla graczy na każdym poziomie, warianty rozgrywki w bitwach oblężniczych i tunelowych oraz wiele więcej.

1x 24-stronicowa broszura Start Here – War at Amberstone Watch: Ta dodatkowa broszura jest dostępna wyłącznie w pudełku Dominion i zapewnia nowicjuszom doskonały punkt wyjścia do hobby Warhammer Age of Sigmar, w tym historię i zasady rozgrywki dotyczące brzemiennego w skutki starcia między W zestawie znajdują się Stormcast Eternals i Kruleboyz.

60x plastikowych miniaturowych figurek Citadel: W sercu zestawu Dominion znajdują się dwie armie zupełnie nowych miniatur, z których każda jest sprytnie zaprojektowana, aby można je było połączyć bez użycia kleju. Każda siła obejmuje elastyczny zakres potężnych jednostek uzbrojonych w niszczycielską broń i broń bojową, które można łatwo wzmocnić dodatkowymi wzmocnieniami, aby działały jako elitarny rdzeń większej armii. Modele te obejmują:

21x Stormcast Paters

Wybrani czempioni Sigmara, wyrwani ze swych śmiertelnych ciał w chwili śmierci i przekuci w lśniących bohaterów odzianych w grubą złotą zbroję. Każdy Stormcast Eternal to niemal nieśmiertelny wojownik zdolny do walki z hordami najbardziej zaciekłych potworów i odnoszenia zwycięstw.

- 1x Yndrasta, Niebiańska Włócznia: Yndrasta jest jednym z najbardziej znanych bohaterów Sigmara, którego zadaniem jest prowadzenie sił Boskiego Króla przez Ghur i służy jako jego ostateczny pogromca bestii. Model jest dostarczany z okrągłą podstawą Cytadela 65 mm.

- 1x Lord-Imperatant z 1x Gryph-hound: Lord-Imperatant jest jednym z największych strategów Sigmara. Każdy z nich jest potężnym wojownikiem sam w sobie, a ich najważniejsza siła polega na zdolności do prowadzenia swoich sił jako jednej niepowstrzymanej machiny wojennej. Model jest dostarczany z okrągłą podstawą Citadel 40 mm i okrągłą podstawą Citadel 32 mm.

- 1x Rycerz-Vexillor z Sztandarem Apoteozy: Rycerze-Vexillor otrzymują prawo do noszenia Sztandaru Apoteozy, nasyconego magią kuźni Grungniego. Model jest dostarczany z okrągłą podstawą Cytadela 40 mm.

- 3x Pretorzy: świty Pretorów to jedni z najlepszych ochroniarzy we wszystkich światach, powiązani z ich totemem na tajemnym poziomie. Modele te są dostarczane z 3 okrągłymi podstawami Citadel 40 mm.

- 1x Knight-Arcanum: Członkowie tajemniczej świątyni Valedictor, Knights-Arcanum, są niepoznawalnymi, ale potężnymi magami, których zadaniem jest ochrona odzyskanej starożytnej wiedzy. Model jest dostarczany z okrągłą podstawą Cytadela 40 mm.

- 3x Annihilatory: Wysłane, by wyzwolić niszczycielski gniew Sigmara, Annihilatory uderzają we wroga z taką siłą, że rozrzucają wrogów jak zapałki. Modele te są dostarczane z 3 okrągłymi podstawami Citadel 40 mm.

- 10x Vindictors: Nieustraszeni wojownicy konklawe Odkupiciela, Vindictors to tarcza, o którą rozbijają się siły ruiny. Modele te są dostarczane z 10 okrągłymi podstawami Citadel 40 mm.

39x Kruleboyz

Ośmieleni pojawieniem się Kragnosa i chętni do rozprzestrzenienia się poza granice bagien swoich przodków, Kruleboyz to złośliwa, przebiegła rasa orruków, która nie cieszy się niczym innym, jak niszczeniem wrogów za pomocą najbardziej podstępnych i najbardziej podstępnych taktyk, jakie mogą wymyślić.

- 1x Killaboss na Great Gnashtoof: Szczególnie piętrowe Killabossy mogą zdobyć wszelkiego rodzaju przerażające, zamieszkujące bagna wierzchowce od Beast-breakaz, aby pochwalić się swoim statusem. Model jest dostarczany z owalną podstawą Cytadela 105 mm.

- 1x Murknob z Belcha-banna: Murknob są mistrzami wojowników wśród Kruleboyz i rozkoszują się zabieraniem głów swoim adwersarzom – szczerze lub w inny sposób. Ten model jest dostarczany z okrągłą podstawą Cytadela 40 mm.

- 1x Swampcalla Shaman z 1x Pot-grot: Nawet dla Kruleboyz, Swampcalla Shamans są paskudnymi stworzeniami. Ci rzucający zaklęcia mają wrodzone połączenie z bagnami, które zamieszkują, które tworzą hałaśliwe zaklęcia osłabiające, podczas warzenia wstrętnych eliksirów, aby pomóc swoim zielonoskórym pobratymcom. Model jest dostarczany z okrągłą podstawą Citadel 40 mm i okrągłą podstawą Citadel 25 mm.

- 1x Killaboss z 1x Stab-grot: Killabossowie to watażkowie Kruleboyz. Każdy z nich wyrwał swoją pozycję rywalom, będąc nie tylko potężnym wojownikiem, ale także posiadającym prawdziwą morską kunnin'. Model jest dostarczany z okrągłą podstawą Citadel 40 mm i okrągłą podstawą Citadel 25 mm.

- 3x Man-skewer Boltboyz: Diabelsko zatrute kusze dzierżone przez Man-skewer Boltboyz są wystarczająco silne, aby pokonać szarżującego grunta jednym strzałem. Modele te są dostarczane z 3 okrągłymi podstawami Citadel 32 mm.

- 10x Gutrippaz: Gutrippaz tworzą oślizgłe serce Kruleboyz. Te tłumy dzierżących włócznię zielonoskórych są znane ze swojej okrutnej kunnin' i złośliwej rozrywki, którą znajdują w powalaniu wroga za pomocą swojej niegodziwej, zatrutej broni. Modele te są dostarczane z 10 okrągłymi podstawami Citadel 32 mm.

- 20x Hobgrot Slittaz: Te złośliwe małe bestie uwielbiają wypatroszyć wroga za pomocą noży typu slitta i użyć wybuchowych urządzeń skradzionych ich płatnikom duardinów. Te modele są dostarczane z 20-krotnymi okrągłymi podstawami Citadel 25mm Slotta.

14x Warscroll Cards i 2x Allegiance Ability Cards: Dzięki tym kartom referencyjnym możesz szybko sprawdzić statystyki i zdolności swoich figurek Cytadeli, dzięki czemu nigdy nie będziesz musiał przekopywać się przez księgę w samym środku ekscytującej gry.

Warhammer Age of Sigmar: Dominion jest dostępny tylko do wyczerpania zapasów, więc nie wahaj się i zamów swój zestaw już dziś.

Szczegóły produktu
Games-Workshop
5011921138036

Opis

Czas gry:
60+ minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
2
Wiek graczy:
14+
Język:
angielski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Pokemon TCG Shining Fates Pikachu V Box

Warhammer Age of Sigmar: Dominion

Bardzo limitowany zestaw armijny do Warhammera: Age of Sigmar!

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku