Filtruj według

Od ilu graczy:
więcej... mniej
Do ilu graczy:
więcej... mniej
Czas gry:
Cena
25 548
Producenci
Filtruj
Pokemon TCG Crown Zenith
Pokemon TCG Crown Zenith

Pokemon TCG Crown Zenith

Pokémon TCG: Crown Zenith to najnowsza seria kart do gry Pokemon Trading Card Game. Znajdziesz tu wiele potężnych kart, w tym takie legendarne Pokemony jak Zacian V i Zamazenta V. Seria Crown Zenith zawiera ponad 160 nowych kart, w tym:

 • karty Pokémon V, 
 • karty Pokémon VMAX,
 • karty trenerów.

Taki zestaw z pewnością pomoże Ci zbudować mocną i wyjątkową talię do gry.

Dzięki serii Crown Zenith poznasz również wiele innowacyjnych mechanik gry, takich jak specjalne karty "Fusion Strike Energy", pozwalające Ci na użycie dwóch różnych typów energii w jednej turze. W zestawie znajdują się także karty promocyjne, takie jak Zacian V, które są bardzo rzadkie i cieszą się dużą popularnością wśród kolekcjonerów.

Pokémon TCG: Crown Zenith został wydany w różnych formatach, w tym w booster packach, tematycznych taliach i Elite Trainer Box. Elite Trainer Box to gratka dla każdego kolekcjonera Pokemon - zawiera wiele przydatnych akcesoriów, takich jak przegródki na karty, kości do rzutu i album na karty.

Seria Crown Zenith wprowadza wiele nowych i interesujących elementów do gry Pokemon Trading Card Game, dzięki czemu stanowi doskonałą okazję dla zarówno nowych, jak i doświadczonych graczy.

Kolekcjonuj oryginalne karty, dzięki czemu będziesz brać udział w oficjalnych turniejach z nagrodami i wykorzystaj unikalny kod do odblokowania dodatkowych kart w grze Pokemon TCG Live!

Pokémon TCG Crown Zenith to nie jest zwyczajny dodatek!

Co warto wiedzieć na temat Pokémon TCG Crown Zenith? Nie jest to część regularnego cyklu wydawniczego. Zwykle co około 3 miesiące wypuszczane jest nowe rozszerzenie do karcianek TCG, które wprowadza nowe karty, ale czasem wydawcy stawiają na dogodzenie tym, którzy cenią sobie kolekcjonerskie walory kart. Dzięki tym nadzwyczajnym dodatkom gracze mają możliwość zdobyć alternatywne wersje popularnych kart albo rozszerzyć kolekcję o karty niemal niemożliwe do zdobycia (a które były wydane kilka miesięcy wcześniej). 

To świetna opcja dla kolekcjonerów, ale też dla osób, które lubią rywalizować z innymi, a pojedynki i walki są dla nich najważniejszym aspektem posiadania kolekcji.

Co zawiera Pokémon TCG Crown Zenith?

Ten zestaw ma mnóstwo wartościowych przedruków, kart z alternatywnymi grafikami, a nawet kilka nowych dodatków, które wpływają na to, co już masz w swojej kolekcji.  

Dla przykładu w zestawiePokémon TCG: Crown Zenith Elite Trainer Box  znajdziesz:

 • 10 boosterów
 • 1 karta promo Lucario
 • 65 koszulek
 • 45 kart energii
 • 6 kości obrażeń
 • 1 moneta
 • 2 akrylowe znaczniki stanu
 • 1 akrylowy znacznik vstar
 • 1 pudełko
 • 1 kod do gry online.

Jak widać, jeden zakup może znacząco wpłynąć na wartość Twojej kolekcji i możliwości jej użycia podczas turniejów.

Wciąż nie możesz się zdecydować? Crown Zenith ma co najmniej 3 zalety:

 1. Nowe ekscytujące perspektywy. Odkryjesz tajemnice nowych Pokémonów, ich ataków i strategii, co rozwinie Twoje umiejętności taktyczne. Kolekcja ta wprowadza również wiele nowych kart trenerów, które mogą odwrócić przebieg gry i dać Ci przewagę nad przeciwnikiem. Możesz tworzyć własne talie kart, eksperymentować z różnymi kombinacjami i dostosowywać swoją rozgrywkę do swojego stylu.
 2. Pokémon TCG: Crown Zenith to również świetna okazja do wspólnej zabawy z przyjaciółmi i rodziną. Możesz organizować turnieje rodzinne albo przyjść na turniej do Centrum Gier Pegaz, wymieniać się kartami i tworzyć niezapomniane wspomnienia podczas emocjonujących rozgrywek. To doskonały sposób na spędzenie czasu w towarzystwie bliskich osób i dzielenie się swoją pasją do Pokémonów. Jeśli zarazisz choć jedną osobę swoim entuzjazmem do gry, zyskasz kompana do rozgrywek i niekończących się dyskusji o wyższości jednego Pokémona nad drugim.
 3. Wartość kolekcjonerska! Karty Pokémon TCG zawsze cieszą się dużą popularnością wśród kolekcjonerów i entuzjastów. Kolekcja Crown Zenith może stać się cennym dodatkiem do Twojej kolekcji: unikalne i limitowane wersje kart zyskują na wartości. Ułóż je w ulubionym albumie do kart i ciesz się walorami estetycznymi swojego wyjątkowego zbioru.

Jeśli jesteś fanem Pokémonów i gier karcianych, ta kolekcja zdecydowanie powinna znaleźć się w Twoim zestawie!

Śledź nas na Facebooku