• Obniżka

Warhammer 40.000 Battlezone: Fronteris – Nachmund

5011921166060
Ocena 

Przepiękny zestaw terenów do Warhammera 40.000

675,00 zł
575,00 zł Zniżka 100,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

W bitwach w Strefie Wojny Nachmund armie ścierają się na niegościnnych, pogranicznych światach, zniszczonych przez ekstremalne warunki pogodowe. Te zniszczone planety są usiane imperialnymi fortyfikacjami, które mają zabezpieczać strategicznie ważne miejsca i utrzymywać kluczowe granice przed wdzierającymi się armiami heretyckich zdrajców i ksenosów. Solidne i brutalne w konstrukcji konstrukcje wciąż stoją nawet na zaginionych światach, co jest świadectwem przerażających zmagań, które kiedyś toczono, aby utrzymać żelazny uścisk Imperium na jego granicy.

Battlezone: Fronteris – Nachmund to rozszerzenie scenerii do gry Warhammer 40,000, zawierające szereg elementów terenu, które wypełniają wciągające pola bitew inspirowane ufortyfikowanymi światami granicznymi w Strefie Wojny Nachmund. Zróżnicowany asortyment modułowych barykad i konstrukcji imperialnych sprawia, że ​​jest to doskonały sposób na rozpoczęcie lub rozszerzenie kolekcji terenu – a także pozwoli zaoszczędzić pieniądze w porównaniu z zakupem zawartości osobno.

Sugerowane cechy terenu i dodatkowe zdolności Narrative Play dla tych fragmentów terenu można znaleźć w War Zone Nachmund: Vigilus Alone, dodając dalszą strategiczną głębię twoim grom.

Ten zestaw składa się ze 119 plastikowych elementów, z których można zbudować:

- 2x bunkier STC Hab

- 6x palisady

- 2x palisada z drzwiami

-1x lądowisko;

- 1x antena Vox

- 1x Świątynia Auspex

W zestawie znajdują się również dwie dwustronne składane plansze do gier o wymiarach 30" x 22,4", pozwalające zbudować pole bitwy odpowiednie do gier Combat Patrol lub Incursion o wartości do 1000 punktów w Warhammer 40,000. Te wytrzymałe plansze przedstawiają zaśmiecone pustkowia cesarskiego pogranicza z każdej strony i można je łączyć z innymi planszami do gier, aby tworzyć pola bitwy dowolnej wielkości.

Te miniatury są dostarczane niepomalowane i wymagają montażu – zalecamy użycie kleju Citadel Plastic Glue i farb Citadel.

Szczegóły produktu
5011921166060
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Warhammer 40.000 Battlezone: Fronteris – Nachmund

Warhammer 40.000 Battlezone: Fronteris – Nachmund

Przepiękny zestaw terenów do Warhammera 40.000

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku