Gamegenic: Playmat Tube - Green

4251715407493
Ocena 

Półprzezroczysta zielona tuba na matę do gry

34,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

CZYM JEST PLAYMAT TUBE?

Rewolucja wśród tub na maty do gry! Przedstawiamy w pełni profesjonalne opakowanie na Twoją ulubioną matę. Innowacyjna Playmat Tube wyróżnia się wśród podobnych produktów dostępnych na rynku. Doświadczeni gracze z pewnością pokochają unikalny kształt tego pojemnika, zapobiegający "uciekaniu" tuby ze stołu.

Playmat Tube została wykonana z wytrzymałego tworzywa PETG, który zapewni odporność nie tylko na mechaniczne uszkodzenia, ale także na ogrzewanie oraz krystalizację, która z czasem może wywoływać kruszenie się standardowego tworzywa PET. Antypoślizgowa silikonowa zawleczka zapobiega przypadkowemu otwarciu się tuby i nieplanowanemu przemieszczaniu się maty.

Playmat Tube idealnie sprawdzi się jako pojemnik do przechowywania standardowych rozmiarów mat, jednak pomieści również wyjątkowo długie i grube maty. Jej wymiary to 75 x 385 mm.

GAMEGENIC

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów, firma Gamegenic stworzyła linię akcesoriów dedykowanych graczom. Marka Gamegenic to szereg produktów najwyższej jakości z możliwością niespotykanej dotąd personalizacji.

Szczegóły produktu
Gamegenic
4251715407493
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Gamegenic: Playmat Tube - Green

Gamegenic: Playmat Tube - Green

Półprzezroczysta zielona tuba na matę do gry

Napisz swoją opinię
12 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku