Gamegenic: Playmat Tube - Blue

4251715407530
Ocena 

Półprzezroczysta zielona tuba na matę do gry

34,00 zł
Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

CZYM JEST PLAYMAT TUBE?

Rewolucja wśród tub na maty do gry! Przedstawiamy w pełni profesjonalne opakowanie na Twoją ulubioną matę. Innowacyjna Playmat Tube wyróżnia się wśród podobnych produktów dostępnych na rynku. Doświadczeni gracze z pewnością pokochają unikalny kształt tego pojemnika, zapobiegający "uciekaniu" tuby ze stołu.

Playmat Tube została wykonana z wytrzymałego tworzywa PETG, który zapewni odporność nie tylko na mechaniczne uszkodzenia, ale także na ogrzewanie oraz krystalizację, która z czasem może wywoływać kruszenie się standardowego tworzywa PET. Antypoślizgowa silikonowa zawleczka zapobiega przypadkowemu otwarciu się tuby i nieplanowanemu przemieszczaniu się maty.

Playmat Tube idealnie sprawdzi się jako pojemnik do przechowywania standardowych rozmiarów mat, jednak pomieści również wyjątkowo długie i grube maty. Jej wymiary to 75 x 385 mm.

GAMEGENIC

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fanów, firma Gamegenic stworzyła linię akcesoriów dedykowanych graczom. Marka Gamegenic to szereg produktów najwyższej jakości z możliwością niespotykanej dotąd personalizacji.

Szczegóły produktu
Gamegenic
4251715407530
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Gamegenic: Playmat Tube - Blue

Gamegenic: Playmat Tube - Blue

Półprzezroczysta zielona tuba na matę do gry

Napisz swoją opinię
12 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku