• Obniżka

Warhammer 40.000: Sagitaur

5011921172368
Ocena 

Zestaw do Warhammera 40.000 zawierający dodatki przeznaczone dla frakcji Votann

220,00 zł
187,00 zł Zniżka 33,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 157,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Obecnie brak na stanie

Opis

Zaprojektowany, aby przetrwać najgorsze, jakie mogą na niego rzucić wrogie światy i obce drapieżniki, Sagitaur to wytrzymały pojazd terenowy idealnie nadający się do operacji zwiadowczych i szybkich, opancerzonych ofensyw. Sagitaury dysponują niezwykłą siłą ognia dla pojazdów ich rozmiarów, a nawet mogą niszczyć wrogie czołgi bojowe – a wszystko to przy zachowaniu zdolności transportowych dla małych oddziałów ekspedycyjnych.

  

Ta skrzynia składa się z jednego Sagitaura, szybko poruszającego się pojazdu, który łączy siłę ognia z możliwością przewożenia jednostki do bitwy. Ten solidny, sześciokołowy pojazd może pochwalić się zamontowanym na kadłubie działem z dwoma śrubami, tylnym włazem transportowym i jest wyposażony w cztery uzbrojenie wieżowe obsługiwane przez automatycznego działonowego – działko promieniowe HYLas, wyrzutnię rakiet L7, wyrzutnię rakiet Sagitaur lub MATR. działko automatyczne – zapewniające wszechstronność w walce z każdym zagrożeniem. Pilot Sagitaur jest widoczny pod ekranem z przezroczystego plastiku, z trzema różnymi głowami do wyboru, aby dostosować swojego kierowcę i aby każdy z twoich pojazdów był inny.

 

Ten zestaw składa się z 88 plastikowych elementów i 3 przezroczystych plastikowych elementów i jest dostarczany z arkuszem transferowym Lig Votann z 555 cyframi, runami i oznaczeniami znanych lig. Ta miniatura jest dostarczana niepomalowana i wymaga montażu – zalecamy użycie farb Citadel Plastic Glue i Citadel Color.

Szczegóły produktu
Games-Workshop
5011921172368

Opis

Czas gry:
60+ minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
2
Wiek graczy:
10+
Język:
angielski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Warhammer 40.000: Sagitaur

Warhammer 40.000: Sagitaur

Zestaw do Warhammera 40.000 zawierający dodatki przeznaczone dla frakcji Votann

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku