• Obniżka

Warhammer The Horus Heresy: Land Raider Proteus

5011921155682
Ocena 

Dodatek do Warhammer The Horus Heresy

265,00 zł
226,00 zł Zniżka 39,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Land Raider jest uważany przez wielu za najlepszy opancerzony pojazd bojowy w swojej klasie w arsenale Imperium i jest podstawowym czołgiem bojowym Legionów Kosmicznych Marines. Jest to fenomenalnie potężna machina wojenna, jej wielowarstwowy pancerz kompozytowy i wzmocniony kadłub praktycznie niewrażliwe nawet na ciężką broń, będąc zapieczętowaną jednostką zaprojektowaną tak, aby odpierać ataki wroga z każdego podejścia. Przeznaczony do służenia w prawie każdym środowisku, zarówno jako maszyna wojenna, jak i pojazd eksploracyjny, może swobodnie działać w strefach wojennych, od kwaśnych bagien po pustynie rad, bez zauważalnych utrudnień w jego wydajności, a nawet może działać w twardej próżni, zapewniając, że nie ma otwarte pole bitwy, na którym nie można rozpętać jego pancernego gniewu.

Ten wieloczęściowy plastikowy zestaw pozwala zbudować Land Raider Proteus, potężny transportowiec na polu bitwy używany przez Legiones Astartes. Ten pojazd można złożyć jako transporter Proteus z przednią rampą szturmową do dostarczania żołnierzy lub Proteus Explorator z lemieszem do przemierzania nierównego terenu. Oba warianty mają dwa zestawy lascannonów montowanych na sponsonach i mogą być wyposażone w wybraną przez Ciebie broń montowaną na kadłubie – podwójne ciężkie boltery, ciężkie płomienie lub lascanny. Proteus Explorer oferuje również alternatywny przedni kadłub z uszczelnionym pancerzem i wizjerem.

Zestaw zawiera również elementy umożliwiające ulepszenie Land Raider Proteus o broń montowaną na czopach – wyrzutnię spustoszenia, ciężki bolter, ciężki miotacz ognia, multi-meltę lub broń kombinowaną w pięciu konfiguracjach (bolter, flamer, melta, plazma lub volkite) – a także reflektor, pocisk łowca-zabójca oraz szereg opcji kosmetycznych, takich jak haki holownicze, symbole i wybór strzelca, obserwatora lub zamkniętego włazu Space Marine.

Ten zestaw składa się ze 159 plastikowych elementów i jest dostarczany z arkuszem przenoszenia pojazdów Legiones Astartes zawierającym 44 opcjonalne oznaczenia i ikony dla Legionów Synów Horusa i Pięści Imperialnych. Ta miniatura jest dostarczana niepomalowana i wymaga montażu – zalecamy użycie kleju Citadel Plastic Glue i farb Citadel.

Szczegóły produktu
Games-Workshop
5011921155682

Opis

Czas gry:
45+ minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
4
Wiek graczy:
14+
Język:
angielski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Warhammer The Horus Heresy: Land Raider Proteus

Warhammer The Horus Heresy: Land Raider Proteus

Dodatek do Warhammer The Horus Heresy

Napisz swoją opinię
5 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku