• Obniżka

Warhammer Age of Sigmar: Realmscape: Thondian Strongpoint

5011921166077
Ocena 

Zestaw Warhammer Age of Sigmar.

675,00 zł
574,00 zł Zniżka 101,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Gdy Era Bestii szaleje, budzi się dzikie Królestwo Ghur. Źródło pierwotnej energii rozerwało swoje brzegi, a usiane kościami równiny i przesiąknięte krwią bagna Thondii trawione są przez wojnę. Rywalizujące moce walczą o jałowe pustkowia zaśmiecone ruinami zapomnianych królestw, ostrożne ekspedycje poruszają się po mętnych, ruchomych bagnach, które odbijają się echem potwornych ryków, a armie walczą o dominację wokół szkieletów potężnych bestii i na wpół zbudowanych placówek. A jednak wszystko to blednie w obliczu pojawienia się nowej, groźnej siły w kosmosie: mistycznych wcieleń, esencji ukazanych sfer.

Realmscape: Thondian Strongpoint to pole bitwy w pudełku do gry Warhammer Age of Sigmar, zawierające szereg elementów scenerii i plansz do gier inspirowanych kontynentem alfa Ghurish, czyli Thondia. Obejmuje również Wcielenie Ghura Krondspine – potężnego, nieprzewidywalnego potwora zrodzonego z energii samego Ghura, którego można dodać do armii dowolnej frakcji. Ten zróżnicowany asortyment częściowo zbudowanych placówek, złowrogich szkieletów i egzotycznych cudów jest w pełni kompatybilny z istniejącą scenerią, dzięki czemu Thondian Strongpoint jest doskonałym sposobem na rozpoczęcie lub poszerzenie swojej kolekcji terenowej – pozwoli to również zaoszczędzić pieniądze w porównaniu z zakupem zawartości osobno.

Zasady korzystania z Krondspine Incarnate of Ghur w grach Warhammer Age of Sigmar można znaleźć w Season of War: Thondia, wraz z dodatkowymi zasadami ożywiania tajemniczego terenu Thondia na stole.

Szczegóły produktu
Games-Workshop
5011921166077
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Warhammer Age of Sigmar: Realmscape: Thondian Strongpoint

Warhammer Age of Sigmar: Realmscape: Thondian Strongpoint

Zestaw Warhammer Age of Sigmar.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku