• Obniżka

Warhammer Age of Sigmar: Realmscape Objective Set

5011921144051
Ocena 

Zestaw teren do gry Warhammer: Age of Sigmar!

150,00 zł
128,00 zł Zniżka 22,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 127,50 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Wiele krucjat Zwiastuna Świtu przetrwało, aby założyć nowe placówki dla sił Porządku, a niektóre z nich ostatecznie przekształciły się w samodzielne osady. Jednak inne wkrótce zostały opanowane przez szalejące siły Zniszczenia, więc królestwo Ghur jest zaśmiecone zrujnowanymi, zapomnianymi pozostałościami po pełnej nadziei ekspedycji. Przyszłe krucjaty czasami natrafiają na te ruiny i toczą potyczki o szczątki, szukając odpowiedzi na upadek ich przodków, a może po prostu mając nadzieję na odzyskanie utraconego dobytku.

Dodaj tematyczne i bardzo szczegółowe cele do swoich gier w Warhammer Age of Sigmar dzięki zestawowi Realmscape Objective Set. Każdy z sześciu znaczników celów jest pięknie wyrzeźbiony, aby przedstawiać elementy osady założonej przez Krucjaty Zwiastuna Świtu, z których niektóre wyglądają nieskazitelnie, podczas gdy inne leżą w stanie ruiny. Cele mogą być używane na dowolnym terenie, ale szczególnie nadają się do bitew rozgrywanych na planszach do gier Ghurish Expanse.

Zestaw składa się z 28 plastikowych elementów, za pomocą których można złożyć sześć znaczników obiektywów i jest dostarczany z 3x okrągłymi podstawami Cytadela 50 mm, 1x owalną podstawą Cytadela 75 mm, 1x owalną podstawą Cytadela 90 mm i 1x okrągłą podstawą Cytadela 80 mm.

Szczegóły produktu
Games-Workshop
5011921144051

Opis

Czas gry:
60+ minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
2
Wiek graczy:
14+
Język:
angielski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Warhammer Age of Sigmar: Realmscape Objective Set

Warhammer Age of Sigmar: Realmscape Objective Set

Zestaw teren do gry Warhammer: Age of Sigmar!

Napisz swoją opinię
Zobacz także
3 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku