• Obniżka

Warhammer 40.000 - T'au Empire: KROOT LONE-SPEAR

5011921204557
Ocena 

Dodatek do Warhammer 40.000

185,00 zł
159,00 zł Zniżka 26,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Kroot Samotne włócznie to siwi najemnicy, którzy znacznie wyprzedzają swoich krewnych lub samotni wędrowcy, którzy wolą dzicz i towarzystwo bestii od innych Krootów. Osadzone na zmiennokolorowych Kalamandrach, stanowią skutecznych zwiadowców dalekiego zasięgu, a uzbrojone w odpowiednio potężną broń, Samotne Włócznie doskonale radzą sobie z niszczeniem cennych celów wroga, a nawet eliminowaniem pojazdów opancerzonych.

Ten wieloczęściowy plastikowy zestaw pozwala zbudować Samotną Włócznię Kroota, przebiegłego jeźdźca dla Kroota z Imperium T'au. Samotna Włócznia jest zamontowana na szczycie oswojonej Kalamandry, zwinnej amfibii o okrutnym ukąszeniu i zdolności do ukrywania się na widoku. Mają do wyboru śmiercionośną broń myśliwską – albo masywną, długą broń Kroot do strzelania do ofiary na odległość, albo wybuchowy oszczep i kołczan z oszczepami myśliwskimi zakończonymi ostrymi jak brzytwa, do eliminowania wartościowych ofiar z bliska. Znajdziesz także kilka opcji konfiguracji kosmetycznej – wybór głów dla Samotnej Włóczni oraz głów i póz dla ich Kalamandry – aby jeszcze bardziej spersonalizować tego wędrownego łowcę.

Zestaw ten składa się z 35 plastikowych elementów i owalnej podstawy Citadel 90 mm x 52 mm. Ta miniatura jest dostarczana niemalowana i wymaga montażu – zalecamy użycie kleju do tworzyw sztucznych Citadel i farb Citadel Color.

Szczegóły produktu
Games-Workshop
5011921204557

Opis

Czas gry:
45+ minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
4
Wiek graczy:
14+
Język:
angielski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Warhammer 40.000 -  T'au Empire: KROOT LONE-SPEAR

Warhammer 40.000 - T'au Empire: KROOT LONE-SPEAR

Dodatek do Warhammer 40.000

Napisz swoją opinię
14 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku