• Obniżka

Warhammer 40.000: Fire Warriors

5011921169979
Ocena 

Zestaw do Warhammera 40.000

195,00 zł
165,00 zł Zniżka 30,00 zł

Najniższa cena w ciągu 30 dni przed aktualną promocją: 149,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Fire Warriors są wyszkolonymi żołnierzami wyposażonymi w specjalne pulse karabiny, które strzelają energią pulsującą w rytm ich serc. Są to średniozasięgowe karabiny, które pozwalają Fire Warriors na zadawanie celnych strzałów na większe odległości. Ich uzbrojenie obejmuje również granaty i białe energiczne miecze do walki w zwarciu.

Fire Warriors są zazwyczaj organizowani w zespoły bojowe, zwane Strike Teams, które działają razem na polu bitwy. Te zespoły są elastycznym elementem armii Tau i mogą być dostosowywane do różnych rodzajów misji i wrogów.

Fire Warriors są dobrze wyszkoleni zarówno w walce na otwartej przestrzeni, jak i w walkach miejskich. Mogą zajmować pozycje defensywne, aby bronić kluczowych obszarów, lub działać w szybkich ruchach, aby zaskoczyć wroga. Mają umiejętność wykorzystywania pokładów i przykryć terenowych, aby zwiększyć swoją skuteczność na polu bitwy.

W armii Tau Fire Warriors pełnią ważną rolę jako podstawowa siła ogniowa, stanowiąca rdzeń sił strzeleckich. Ich zdolność do celnych strzałów na średnim dystansie czyni ich skutecznymi przeciwnikami zarówno dla piechoty, jak i dla lekko opancerzonych jednostek wroga.

Fire Warriors mają również dostęp do różnych ulepszeń i opcji, które mogą zwiększyć ich efektywność. Mogą być wyposażeni w różne rodzaje amunicji, takie jak przeciwpancerne czy przeciwpiechotne, aby lepiej dostosować się do konkretnej sytuacji bojowej.

Szczegóły produktu
Games-Workshop
5011921169979

Opis

Czas gry:
60+ minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
2
Wiek graczy:
10+
Język:
angielski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Warhammer 40.000: Fire Warriors

Warhammer 40.000: Fire Warriors

Zestaw do Warhammera 40.000

Napisz swoją opinię
Zobacz także
10 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku