Zew Cthulhu - gra paragrafowa

9788364198595
Ocena 

Odkryj sekret, który doprowadził do śmierci Twojego wuja

35,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Trwa sroga zima 1926 roku. Otrzymałeś ponure wieści o śmierci Twojego ciotecznego dziadka, George’a Gammella Angella, historyka i antropologa na stanowisku profesor emeritus języków semickich na Uniwersytecie Browna. Niecodzienne okoliczności jego śmierci, wskazują, że zaangażował się w wyjątkowo niebezpieczne badania. Jako spadkobierca i wykonawca ostatniej woli profesora ruszasz do Providence. Czy znajdziesz w sercu dość odwagi, by zmierzyć się z okropieństwami z otchłani czasu?

W grze paragrafowej Choose Cthulhu 1: Zew Cthulhu kierujesz losami bohatera, zmagającego się z wyzwaniami znanymi z jednego z najsłynniejszych opowiadań H.P. Lovecrafta.

Dzięki Twoim wyborom historia może potoczyć się zupełnie inaczej. Sięgnij po swój egzemplarz i zanurz się w świecie pełnym niesamowitości, gdzie na każdym kroku czają się niecodzienne przeszkody i trudne do objęcia umysłem zdarzenia.

  • Znane historie opowiedziane na nowo - tym razem możesz doprowadzić do innego zakończenia!
  • Zostań częścią historii - wybory, których dokonujesz, pozwolą Ci jeszcze bardziej wczuć się w czytaną opowieść.
  • Czy zdołasz uratować bohatera? - jeżeli kiedykolwiek w trakcie czytania książki brakowało Ci wpływu na losy ulubionego bohatera, to teraz masz szansę uratować go przed niechybną śmiercią!
Szczegóły produktu
Black Monk
9788364198595

Opis

Wiek graczy:
10+
Język:
polski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Zew Cthulhu - gra paragrafowa

Zew Cthulhu - gra paragrafowa

Odkryj sekret, który doprowadził do śmierci Twojego wuja

Napisz swoją opinię
9 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku