Wilkołaki. Mroczny Świt

4005556275496
Ocena 

Po księżycowej nocy nad małą wioską nastaje świt, jednak nie przynosi on nic dobrego.

65,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość

Opis

Wilkołaki powróciły, jeszcze bardziej krwiożercze niż dotychczas. Do wioski zakradł się potężny Przywódca Stada Wilków, a razem z nim sprytny Wilk Jasnowidz oraz uśpiony Wilk Snów. Czy uda im się odkryć, kim są zdrajcy, zanim będzie za późno?

W grze Wilkołaki. Mroczny Świt każdy z Was wcieli się w losowo dobraną rolę: możecie zostać mieszkańcami wsi lub wilkołakami o specjalnych umiejętnościach. Aby wygrać, musicie odgadnąć, kto jest Wilkołakiem, i wskazać na właściwych graczy oczywiście pod warunkiem, że sami nimi nie jesteście! A jeśli tak, postarajcie się wytrawnie zwodzić pozostałych graczy i zrzucać podejrzenia na innych, tak aby wszyscy uwierzyli w Waszą niewinność!

Dzięki specjalnej, dedykowanej grze aplikacji, rozgrywka jest jeszcze bardziej ekscytująca!

W grze bierze udział od trzech do dziesięciu graczy ich liczba określa również podział postaci jakie można odegrać w grze. Instrukcje zawierają także wybrane scenariusze z odpowiednim tematycznie podziałem ról. Dodatkowo można pobrać z Internetu dedykowaną grze aplikację, która zastępuje Mistrza Gry. Zasady gry są na tyle przejrzyste, że odnajdą się wśród nich zarówno najmłodsi jak i starsi wielbiciele gier.

Aby rozgrywka stała się jeszcze ciekawsza do kart z edycji Wilkołaki. Mroczny Świt można dołączyć postaci z gry Wilkołaki. Pełnia Księżyca.

Cechy gry:

Szczegóły produktu
Ravensburger
4005556275496
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Wilkołaki. Mroczny Świt

Wilkołaki. Mroczny Świt

Po księżycowej nocy nad małą wioską nastaje świt, jednak nie przynosi on nic dobrego.

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku