Wszystkie bestsellery
  • Obniżka
  • Nowy

Obrazki

Ocena 

Gra - zwycięzca Spiel des Jahres 2020

149,00 zł
129,00 zł Zniżka 20,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Kolorowe kostki, sznurki i patyki… Wylosuj zestaw kreatywnych narzędzi, a następnie spróbuj z jego pomocą odzwierciedlić wskazane zdjęcie. Niech inni domyślą się, o którą fotografię chodziło!

Obrazki to dynamiczna gra rodzinna z niezwykle prostymi zasadami. Każdy z uczestników będzie starał się odwzorować grafikę z sekretnej karty za pomocą jednego z dołączonych zestawów elementów. A gdy wszyscy skończą swoje prace, przyjdzie czas na odgadywanie, o które obrazki chodziło.

Na czym to polega?

Na samym początku wykładamy na stół 16 losowych obrazków w kwadracie 4x4 wraz z cyframi i literami oznaczającymi kolumny i rzędy.

Każdy z graczy w tajemnicy losuje znacznik, który wskazuje współrzędne jego sekretnego obrazka. 

Uczestnicy po jednym z zestawów kreatywnych narzędzi (kolorowe kostki, klocki, sznurówki, karty z symbolami lub kamienie i patyki), a następnie starają się tak ułożyć elementy, by naprowadzić innych na swój obrazek.

Na koniec wszyscy próbują odgadnąć, które obrazki pokazywali inni gracze, licząc na to, że oni także odganą nasze dzieła!

Dlaczego pokochasz tę grę?

To niezwykle przyjemna, kreatywna zabawa, która doskonale pobudzi naszą wyobraźnię! Korzystając z różnych zestawów narzędzi mamy okazję za każdym razem doświadczyć zupełnie nowego wyzwania.

Dzięki prostym zasadom grę możemy zaproponować praktycznie w każdym gronie. Doskonale sprawdzi się również jako narzędzie do pracy z dziećmi!

Przyglądając się obrazkom stworzonym przez współgraczy i omawiając je, będziemy mieli okazję jeszcze lepiej się poznać. 

Szczegóły produktu
Rebel

Opis

Czas gry:
30 minut
Od ilu graczy:
3
Do ilu graczy:
5
Wiek graczy:
8+
Język:
polski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Pokemon TCG Shining Fates Pikachu V Box

Obrazki

Gra - zwycięzca Spiel des Jahres 2020

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku