• Obniżka

Bonk

5906395350353
Ocena 

Przepraszam, gra o czym??? O turlaniu i rykoszetowaniu!!!

239,00 zł
219,00 zł Zniżka 20,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość

Opis

Celem gry jest takie zrzucanie metalowych kulek ze zjeżdżalni, aby uderzały w drewnianą kulkę, a ta z kolei, trafiła do bramki przeciwnika. I to właściwie wszystko! Pełna odpowiedź na bezustannie powracające, przy każdej nowej planszówce pytanie: "Jak się w to gra?"! Oprócz krótkich i bardzo prostych zasad, kolejną zaletą "Bonka" jest wysoka regrywalność, która daje mnóstwo przyjemności z gry i sprawia, że rozgrywka zaskakuje nas za każdym razem.

Tutaj nie ma spokojnego podawania piłki i grania na czas! "Bonk" jest szybką, żywiołową grą, w której umiejętności i stalowe nerwy graczy decydują o zwycięstwie. Dwóch lub czterech graczy jednocześnie zrzuca kulki ze zjeżdżalni i próbuje uderzyć w drewnianą kulkę tak, aby ta znalazła się w bramce przeciwnika. To, czego potrzebujesz to sokoli wzrok, doskonałe wyczucie czasu i współpraca z partnerem (możliwość obwiniania kolegi z drużyny, gdy coś idzie nie tak, również ma swoje plusy). Pamiętajcie, "Bonk" nie jest dla niezdarnych i może ukarać za każdy najdrobniejszy błąd i bezrefleksyjny ruch.

Uwaga: "Bonk" to starannie i precyzyjnie wykonana gra; prosimy nie narażać go na ekstremalne zmiany temperatury i pod żadnym pozorem go nie moczyć.

Szczegóły produktu
G3
5906395350353

Opis

Czas gry:
15 minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
4
Wiek graczy:
8+
Język:
niezależna językowo
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Bonk

Bonk

Przepraszam, gra o czym??? O turlaniu i rykoszetowaniu!!!

Napisz swoją opinię
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Indeks: 6430031713305

Wydawca: Rebel

Klask 4

Recenzje: 0

Bestsellerowa, magnetyczna gra zręcznościowa w nowym wydaniu - dla czterech osób!

Cena 399,00 zł
Więcej
Ostatnie sztuki w magazynie

Śledź nas na Facebooku