Wszystkie bestsellery

World of Tanks gra figurkowa: Cromwell wersja PL

9781945625824
Ocena 

Gra w uniwersum gry komputerowej World of Tanks

50,00 zł
Brutto
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Opis

Czołg Cromwell był jednym z serii czołgów krążowników wystawianych przez Brytyjczyków podczas II wojny światowej. Koncepcja czołgów krążowników polegała na tym, że łączyłyby one prędkość z liczebnością, pozwalając na zalanie wroga ilością pojazdów i przytłoczenie go. Po raz pierwszy rozlokowany podczas inwazji na Normandię, znalazł naturalne miejsce w pułkach zwiadowczych, gdzie jego doskonała prędkość i niski profil utrudniały trafienie.

Cromwell Expansion Pack zawiera ten sam wspaniały model z zestawu startowego, ale ma nową gamę kart, których możesz użyć do wyposażenia i personalizacji swojego czołgu na polu bitwy. Cromwell to doskonała mobilność i najlepsza inicjatywa bazowa spośród wszystkich czołgów w grze.

Podobnie jak w przypadku T-34, ta kombinacja statystyk sprawia, że ​​Cromwell jest raczej drapieżnikiem, który z łatwością może polować na inne czołgi. Oczywiście bycie niesamowitym ma swoją cenę lub, zgodnie z warunkami gry World of Tanks: Miniatures, wysoki koszt. Oznacza to, że możesz nie być w stanie pozwolić sobie na wiele dodatkowych kart do wyposażenia swojego czołgu, chyba że planujesz z wyprzedzeniem.

Jeśli chcesz poprawić naturalne statystyki czołgu, w pakiecie jest kilka świetnych opcji, w tym stabilizator pionowy, który pomaga zwiększyć celność czołgu podczas powolnego poruszania się.

Wewnątrz Cromwell Expansion Pack znajdziesz bardzo szczegółową, zmontowaną, pomalowaną plastikową miniaturę Cromwella i kartę czołgu. Twój czołg można dodatkowo spersonalizować, aby dopasować go do Twoich wymagań, korzystając z pięciu dołączonych kart załogi, modułów i ulepszeń.

Szczegóły produktu
Battlefront
9781945625824

Opis

Czas gry:
30 minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
2
Wiek graczy:
14+
Język:
angielski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Pokemon TCG Shining Fates Pikachu V Box

World of Tanks gra figurkowa: Cromwell wersja PL

Gra w uniwersum gry komputerowej World of Tanks

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku