Wszystkie bestsellery

World of Tanks gra figurkowa: T-34 wersja PL

Ocena 

Gra w uniwersum gry komputerowej World of Tanks

50,00 zł
Brutto
Ilość

Opis

Czołg T-34 był kamieniem węgielnym radzieckich sił pancernych podczas II wojny światowej. Inne czołgi mogły być lżejsze, lepiej uzbrojone lub miały większe działo, ale jest tylko jeden T-34! Kiedy po raz pierwszy napotkali siły niemieckie, byli zszokowani tym, jak dobre to było i zaczęli szukać sposobów radzenia sobie z rewolucyjnym projektem.

Dodatek T-34 zawiera ten sam model, który gracze mogli zobaczyć w zestawie startowym, ale zawiera nowy wybór kart, które zwiększają wydajność na stole. Podstawowy czołg ma doskonałą mobilność i dobrą inicjatywę zaraz po wyjęciu z pudełka, co pozwala mu łatwo ustawić się w dowolnym miejscu na polu bitwy.

Ta kombinacja statystyk sprawia, że ​​T-34 jest naturalnym myśliwym, zdolnym do wychwycenia zdobyczy i polowania na nią. Dodanie Wyznaczonego Celu do strzelca może wzmocnić tę zdolność, pozwalając czołgowi zignorować premię za osłonę celu, zakładając, że już się ruszył lub strzelił.

Wewnątrz dodatku T-34 znajdziesz bardzo szczegółową, zmontowaną, pomalowaną plastikową miniaturę T-34 i kartę czołgu. Twój czołg można dodatkowo spersonalizować, aby dopasować go do Twoich wymagań, korzystając z pięciu dołączonych kart załogi, modułów i ulepszeń.

Szczegóły produktu
Battlefront

Opis

Czas gry:
30 minut
Od ilu graczy:
2
Do ilu graczy:
2
Wiek graczy:
14+
Język:
angielski
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

POKEMON TCG: Battle Styles Build & Battle Pack

World of Tanks gra figurkowa: T-34 wersja PL

Gra w uniwersum gry komputerowej World of Tanks

Napisz swoją opinię
Zobacz także
16 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku