• Obniżka

Warhammer Age of Sigmar: Evocators

5011921165384
Ocena 

Zestaw dodatkowy do Warhammer Age of Sigmar.

180,00 zł
153,00 zł Zniżka 27,00 zł

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Brutto
Ilość

Opis

Oczy Zaklinacza w pełnej szacie bojowej błyszczą iskrami, a żyły błyskawic świecą pod jego skórą – ta sama energia, która gra na jego burzowym ostrzu i lasce burzy, gdy posuwa się naprzód, wyginając łuk na zewnątrz, ku ziemi w pobliżu. Te wybuchy są śmiercionośne i mogą oczernić i poparzyć każdego w pobliżu, jeśli nie są kierowane ostrożnie i świadomie – jednak gdy są kierowane w ten sposób, energia ta może zostać wykorzystana do wzmocnienia innych Stormcast Eternals Evocators energią Azyrite. Kiedy ich burzowe kije i burzowe ostrza uderzają wroga, uwięzione kable energii, które łączą ich broń, owijają się wokół wroga, spalając go do kości, po czym ponownie odskakują, by trzasnąć między broniami ich panów. Nawet horda orruków ugnie się pod naporem zmasowanego ataku Zaklinaczy.

Ten wieloczęściowy plastikowy zestaw zawiera elementy niezbędne do złożenia 5 Ewokatorów Stormcast Eternals. Każdy z 5 jest ubrany w zbroję Stormcast Eternals, z płaszczami, tabardami i ozdobnymi hełmami wskazującymi na ich status jako oddziałów szturmowych Sigmara wyposażonych w moc błyskawic. Wokół ich form znajduje się symbol Świętej Komnaty, kowadło z trzema znakami. Każdy może być uzbrojony albo w kombinację burzowego ostrza i burzowej laski, albo w dwuręczny wielki kostur. Istnieją opcje Evocator-Prime - do złożenia w wersji męskiej lub żeńskiej, ten model można zbudować w pozie przedstawiającej magiczną błyskawicę lub z ręką na głowie, koncentrując się na szczególnie potężnym zaklęciu. Model można złożyć jako Rycerza-Inkantora, ze wspaniałą brodą i rozwianymi włosami, wskazującego na wroga w magicznie przerażającej pozie.

Ten zestaw składa się z 76 elementów i jest dostarczany z 5 okrągłymi podstawami Citadel 40 mm i arkuszem transferowym Stormcast Eternals.

Szczegóły produktu
Games-Workshop
5011921165384
Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz swoją opinię

Warhammer Age of Sigmar: Evocators

Warhammer Age of Sigmar: Evocators

Zestaw dodatkowy do Warhammer Age of Sigmar.

Napisz swoją opinię
10 innych produktów w tej samej kategorii:

Śledź nas na Facebooku